KLÍČE K VAŠIM FINANCÍM
A SEBEREALIZACI 

2DENNÍ ONLINE PRAKTIKUM

záznam

Co na našich setkáních probereme:

DEN 1 - Finanční mindset 

 • Mindset hojnosti - jak přemýšlí bohatí lidé
 • Co Vám brání mít více peněz?
 • Vaše finanční vize a realita
 • Jak zbourat skleněný finanční strop
 • Typy výdělku a vlastnosti každého z nich - co je to Vaše
 • Peněžní energie - jak to celé funguje?
 • Peněžní nadhled - jak se dívat na oblast financí, aby fungovala ve Váš prospěch
 • Finanční strachy a jak na ně

DEN 2 - Jak najít sám sebe

 • Speciální metodologie, která Vám pomůže spojit to, co se Vám líbí s oborem, který Vás zajímá a vybrat činnost, která se Vám bude hodit.
 • Zaměstnaní anebo podnikání - co je pro Vás to správné?
 • Jak uvidět svou cestu
 • Jak využívat Vašich silných stránek ve Váš prospěch
 • Cesta k mistrovství - co Vás na ní čeká
 • Předurčení
 • Co dál - jak přejít do nového bez finančních rizik
 • Syndrom samozvance

NATALIA BYKOVÁ

Vystudovaná psycholožka a ekonomka, mentorka osobního rozvoje, průvodkyně na cestě k lepšímu životu. Úspěšná podnikatelka, zakladatelka online projektů osobního rozvoje ProNaladu.cz, Adaline.cz, ProKondici.cz s roční navštěvností přes 4 miliony čtenářů.

Osobnímu rozvoji se věnuje od roku 2005. 
Kurzy Natálie za posledních 5 let absolvovalo více než 9000 lidí.

"Pomáhám dojít k životnímu úspěchu, štěstí, hojnosti a seberealizaci, žít v rovnováze a plnit sny."

Reference účastníků našich kurzů a masterclassů

Hodnotím 1******* a viac 💯, cítila som sa veľmi príjemne, bezpečne, / jednoduchý náhľad, pochopenie čo, prečo a ako sa dejú mnohé vnútorné pochody v mojej mysli, na duši, v mojom vnútri,... / ako sa zmenil môj pohľad? veľa vecí sa dá pochopiť, vyriešiť, len sa netreba báť, byť autentická, dospelá, veriť si a chcieť si plniť svoje sny, túžby, a správať sa tak ako by som chcela, aby sa aj iní správali ku mne a hlavne byť sama sebou... aj keď empatická, milá, láskavá, nápomocná aj vďačná, za to čo mám... ❤️❤️❤️
Ajka
Moc děkuju. Pro mě bylo nejvíc zvědomení, jaký dopad má nevyřešený vztah s otcem a matkou. Pomohlo mi to i více pochopit, proč to máme se sestrou tak rozdílné. A pak byly super příklady, kdy jedná rodič a kdy dítě. Pro mě obrovský aha efekt v kurzu Život na světlé straně, který je naprosto úžasný! Já si píši deník a denně si tam dosazuji, v jaké roli jsem jednala. Hodně mi to pomáhá. Neumím ještě 100% ukočírovat praxi, ale vidím, že se to každým dnem lepší. Jste skvělá, umíte to krásně, hlavně jednoduše, vysvětlit. Moc děkuji.
Velmi srozumitelně a lidsky vysvětlené základní pojmy o třech složkách osobnosti - dítě, rodič, dospělý a dalších věcech, které s tím souvisejí. Pochopila jsem, co dělám špatně a dostalo se mi i návodu, jak z toho ven. Těším se na další masterclass a děkuji.
Pavla Kopecká
Asi největším přínosem kteréhokoliv kurzu Natálie je princip vnesení jednoduchosti a posvícení na cestu, když zrovna tápu v nějaké situaci. Vždy přínosné, laskavé " nakopnutí ".
Dagmar Škorpilová Facebook Duhový posel obrazy
Děkuji za skvělé vyprávění …. Vše zní tak logicky a jednoduše, prostě, dává to smysl ….. v podstatě jde o to zbavit se svých “představ a předsudků a ublíženého pohledu na svět, který vůbec nemusí být realitou” a vlastně aby hlava přestala komplikovat život a více se řídit pocity “tady je mi dobře, to jsem opravdu já, toto je, co opravdu chci JÁ” …… moc děkuji 🙏 ☀️
Moc děkuji. Pro mě dnes bylo zásadní uvědomění toho, že jsem v pozici rodiče. A proto na sebe tak tlačím a nedokážu se uvolnit… a také si dnes odcházím s uvědoměním archetypálně si urovnat vztahy hlavně s tátou, a ze všech křivd si vzít smysl… moc děkuji… a velmi se mi líbí 5 - ti hvězdičkový all inclusive… děkuji❤️
Děkuji moc🥰 za pojem Vesmírný all inclusive! Ten ve mně zarezonoval a náhle v měkounké energii cítím, že touto cestou si umím líp představit, jak si objednat lepší život.
Absolvovala jsem kurz Život na světlé straně, ale je to dávno a připomenutí a ujasnění nových situací, otázek je povzbuzením s tím pracovat.. Vy nikdy nezklamete. Vaše laskavost a nepotřeba tlačit na studenta mne vždy dostane. Moc děkuji.
Masterclass se mi moc líbil, našla jsem si nové a zajímavé podněty k zamyšlení, ale i praktické techniky k řešení běžných problémů. Jak přemýšlet nad svými emocemi. To pochopení proč jednáme, jak jednáme, je polovina úspěchu. Děkuji a doporučuji.
Kamila

Vaše investice do své budoucnosti:

5 990 Kč

/ 245 €