Co říkají účastníci našich kurzů a maratonů:

Online program

Život na světlé straně

Program od začátku do konce byl perfektně uspořádán, vše na sebe krásně postupně navazovalo. Spousta moudrosti, rad, triků, životních zkušeností. Natálka se nám také otevřela, když nám sdělila své příběhy z dětství, studií a života. Laskavost se kterou k nám Natálka hovořila, bylo velké pohlazení na duši a zároveň také nakopnutí ke změně a utvrzení v tom, že my jsme jedineční a my si zasloužíme to nejlepší. Jsem celým programem neskutečně nadšená. Nádherné a nečekané byla zpětná reakce Natálky, kdy každému z nás osobně věnovala svou odpověď.
Bylo to jak setkání s andělem, který na Vás hledí z výšky, poslouchá vás a pak Vám napíše povzbudivý a chápající vzkaz. Příjemné bylo i setkání se všemi účastníky kurzu, kdy jsme se navzájem povzbuzovali, nebo jen četli příběhy a starosti jiných lidí. Myslím, že všichni, kdo jsme se zúčastnili, tak jsme lidé na Světlé straně! jen jsme to vlivem okolností zapomněli. Tento kurz v nás zažehl opět to světlo a ten oheň. Na nás je ho udržovat a nenechat ho vyhasínat. Nádherné, krásné, neskutečné!!! Děkuji z celého srdce!!
Marie Němcová
Program předčil mé očekávání. Jsem nadšená. Cítila jsem se jako na příjemném rekreačním pobytu, kde je pečováno o mou duši, ale také sebevědomí, víru v sebe a spoustu dalšího. Připadám si moudřejší, silnější, zkušenější, sebevědomější i krásnější 🙂 Pochopila jsem spoustu věcí z minulosti a nastavila svou normu do budoucna. Jsem neskutečně vděčná, že jsem objevila Natálku a děkuji za vše co s velkou láskou a chutí dělá. Děkuji Vám s těším se na další Vaše projekty . Všem kurz doporučuji.
Marie
Děkuji vám za přínos do našich životů, za otevření očí i duše, za návod jak se poprat s životem, aniž bychom trpěli, ale naopak vyšli v nerovném boji jako vítězové!!! Díky Vám jsem silnější a k sobě laskavější. Ať se daří!
Staňa
Moc hezky bylo vysvětleno, jak to v člověku funguje. Že se musí naučit mít se rád, vážit si sama sebe. Odměňovat se a oceňovat se. Dávat sobě a nečekat to od druhých. Udělat si život krásným může každý z nás. Je zvláštní že si sami svému štěstí stojíme v cestě, právě tím, že bereme ohled na někoho jiného. Trápíme se často zbytečně. Naučila jsem se vážit si více sama sebe, a dávat si více. Že je to vlastně v pořádku dopřát si to nejlepší. Že si to zasloužím, ikdyž mi v dětství říkali něco jiného. Mohu opustit vzory svých rodičů, nemusím žít jako oni.
Je to skvělý ucelený program. Velká motivace mnoho informací , a hluboké pravdy. Je potřeba je jen zavést do svého života. Je to super - všem doporučuji 🙂
Michaela Mutinawww.essencezivota.cz
Tenhle program se mi moc líbil. Pro mě přišel v opravdu náročných dnech a dodával mi spoustu klidu, síly, motivace, chuť něco dělat a spoustu aha momentů a pochopení. Je mi smutno, že program končí. Určitě se k němu /k videím/ budu vracet a připomínat si všechny ty věci, které jsem se tu dozvěděla. Ať se daří Natálko a budu se těšit, že někdy příště zase u dalšího programu... Díky za všechno!
Adriana
Tento program naprosto předčil všechna má očekávání. Ze začátku jsem nevěřila tomu, že bych byla opravdu schopná změnit své vnitřní nastavení, ale měla jsem touhu to aspoň zkusit. A světe div se, ono se to nakonec skutečně podařilo. Myslím, že lepší kurz jsem si vybrat nemohla a určitě není můj poslední. Musím ještě jednou poděkovat Natálce, jak poctivě odpovídala na všechny naše komentáře, každému našemu příběhu se věnovala a podporovala nás. A za to jí kromě díků patří i můj velký obdiv. 🙂
Alice
Program je užitečný především pro uvědomění toho, co už všichni vlastníme uvnitř sebe. Jak pochopit sebe, přijmout se, umět na sobě pracovat s láskou. Program ukazuje sílu malých a nenáročných kroků k dosažení cílů. Vede k zamyšlení nad smyslem koloběhu života. Poskytuje uvědomění si vlastní moci a síly k realizaci změn v životě.
Vlasta Bačovská
V průběhu absolvování programu jsem se těšila na den, kdy mi přijde do emailu nová lekce. Každý den tím byl hezký a načerpala jsem novou inspiraci pro svůj život a mohla ji hned po malých krůčcích realizovat. Veškeré povídání je úzce propojeno s praktickým životem. Jsem nadšená jak obsahem lekcí, tak i kultivovaným a příjemným projevem Natálky. Program vřele doporučuji!
Eva
Přestože na sobě "pracuji" cca 30 let a mnohé jsem věděla, rozdíl je v tom, že kurz nejen popíše situaci, kdy se chováme z které pozice ( vnitřní dítě - rodič, život v boji či ve stínu apod.), ale dává jasné a pochopitelné nástroje, co s tím uvědoměním dělat, jak to nejen pochopit v souvislostech, ale hlavně jak pozměnit svůj postoj k sobě, druhým lidem a situacím. Velice si vážím ind. přístupu, že Natálka odpoví na každý komentář, poradí a odpoví na každý dotaz a problém. Úžasná ! Je to čistá duše a jemná i silná bytost pomáhající upřímně. Veliký dík a všem doporučuji.
Dagmar Škorpilová
Celý program byl pro mě velmi přínosný. Přinesl mi odpovědi na spoustu mých dosud nepochopitelných proč v mých reakcích a chování. Díky zpracování některých úkolů, jsem se mnohdy dostala sama sobě pod kůži a odhalila příčiny některých problémů. Videa byla velmi srozumitelná a logicky zpracovaná s mnoha konkrétními příklady a návody. Pomohlo mi to v práci na sobě, k mému osobnímu rozvoji a zlepšování. Pochopila jsem, že to jaký život žiji, si ovlivňuji já sama, vše začíná v mé hlavě a že pokud budu chtít, dokážu zázraky. Natálko, moc Vám ještě jednou za vše děkuji. Máte zlaté srdce a tím, co děláte, šíříte mezi lidmi lásku, radost a štěstí.
Lenka R.

Online kurz

Nastartuj svůj lepší život 

Neskutečně mi kurz pomohl v nastartování, jak začít. Poznat priority a jak postupně jít dál a to hlavně úspěšně a nevzdat se. Jak si udělat plány, hlavně denní návyky které postupně vedou k celku. Kurz hodnotím velmi pozitivně. Natálka je moc milá, příjemná a upřímná. Srozumitelné vysvětlení. Splnil mé očekávání mnohem více. Přivítala bych nějakou návaznost na tento kurz, pokračování...Pochopila jsem že musím jít opravdu po malých krůčcích, pomalu ale hlavně vytrvale a trpělivě. Nedávat si velké cíle za krátkou dobu, nebo více věcí najednou. Velice děkuji.
Adriana
Je to můj první kurz a jsem jím doslova nadšená. Splnil veškerá má očekávání... A dal mi mnohem více - možnost uvědomit si, co chci, uvěřit tomu a nastavit si v sobě, jak dosáhnout svých cílů a snů. A to POMALU, ale jistě. Poprvé vnímám, že čas není můj nepřítel, jelikož nemusím mít vše hned. Natálko, jste úúúúžasným průvodcem k tomu se najít a jít dál s úsměvem na tváři a klidem na duši a patří Vám VELKÝ DÍK.
Marcela Máca Pavlisová
Kurz mi pomohl k uspořádání, pohledu na věci z jiné strany, určení priorit, pochopení. Některé příznivé změny jsou běh na dlouhou trať, avšak stojí to za to. Dosažení cílů je krásná věc, avšak cesta je důležitější než cíl - bez ní by cíle nebylo. Dělám si cestu tady a teď co nejkrásnější. Tento kurz mi ukázal možnosti krásných cest. Děkuji.
Vlasta Bačovská
Kurz se mi líbil, byl to příjemně strávený čas se sebou a s příjemnou a podporující lektorkou. Přinesl mi i nové vědomosti, se kterými jsem se dosud nesetkala. Některé ve mě vyvolaly hlubokou odezvu a chuť se této oblast více věnovat. Uvědomila jsem si, že je stále spousta možností, jak se rozvíjet s laskavostí k sobě samé, i důležitost být v kontaktu s inspirujícími lidmi.
Ivana
Dobry vecer vsem, dekuji Natalce a vsem zucastnenym za tento kurz, za postrehy v komentarich a za vedeni ve videu. Osobne mam rad, kdyz si planuji veci po svem a kolikrat to neni nejstastnejsi reseni. Tentokrat jsem si slibil, ze se necham vest a budu plnit ukoly. Zatim jsem to zvladl a cely tyden jsem to delal. Ted si v nasledujicich dnech jeste jednou a znovu projedu vsechna videa a ukoly. Nastavim si podle zadani ve vsech oblastech ukoly ktere plnit a budu na tom pracovat, Pozvolna, s mirou a rozumem. Rozhodne myslim, ze je to cesta k cili. Preji vsem uspech a mejte se moc hezky.
Karel
V kurzu mi bylo příjemně, cítila jsem se opečovávaná. Když na sebe člověk celý život s něčím tlačí, je to příjemná změna. Pochopila jsem, že nastal čas ponechat okolí jeho osudu a začít se věnovat svým snům a přáním. Začnu se více věnovat vytváření podporujícího okolí. Cesta k tomu začíná u podpory sebe sama.
Monika
Jsem nesmírně vděčná. Děkuji za vaší práci. Děláte ji skvěle. Už se moc těším na další kurzy, možnosti. Beru Vás jako své laskavé učitelé a pomocníky na cestě v životě. Vždycky je skvělé dovídat se nové informace a hlavně je pochopit a využívat a to právě umíte a předáváte. Děkuji.
Hana
Kurz byl jako laskavá kamarádka, moudrá rádkyně, co navede na cestu ... přivedl mě jednoduchým krokům ... snadno pojmenoval jak se na věci dívat a jak je uchopit
Jana
Dobrý den, chci za tento kurz moc poděkovat. Díky kurzu jsem si uvědomila, kde mám v životě rezervy a na čem bych měla zapracovat. Váš projev a vlídná slova byla velice povzbuzující. Během kurzu jsem se cítila motivovaná.
Hana Č.
Moc děkuji za celý kurz … krásně podaný, jasný, povzbuzující … mnoho slov mi bude znít v uších ve chvílích, kdy budu rozhodovat „každodenní maličkosti“ … vše dobré i Vám a všem zde 🙂
Jana