Co říkají účastníci našich kurzů a maratonů:

Online program

Život na světlé straně

Moc hezky bylo vysvětleno, jak to v člověku funguje. Že se musí naučit mít se rád, vážit si sama sebe. Odměňovat se a oceňovat se. Dávat sobě a nečekat to od druhých. Udělat si život krásným může každý z nás. Je zvláštní že si sami svému štěstí stojíme v cestě, právě tím, že bereme ohled na někoho jiného. Trápíme se často zbytečně. Naučila jsem se vážit si více sama sebe, a dávat si více. Že je to vlastně v pořádku dopřát si to nejlepší. Že si to zasloužím, i když mi v dětství říkali něco jiného. Mohu opustit vzory svých rodičů, nemusím žít jako oni. Je to skvělý ucelený program. Velká motivace mnoho informací , a hluboké pravdy. Je potřeba je jen zavést do svého života. Je to super - všem doporučuji 🙂
Michaela Mutinawww.essencezivota.cz
Program od začátku do konce byl perfektně uspořádán, vše na sebe krásně postupně navazovalo. Spousta moudrosti, rad, triků, životních zkušeností. Natálka se nám také otevřela, když nám sdělila své příběhy z dětství, studií a života. Laskavost se kterou k nám Natálka hovořila, bylo velké pohlazení na duši a zároveň také nakopnutí ke změně a utvrzení v tom, že my jsme jedineční a my si zasloužíme to nejlepší. Jsem celým programem neskutečně nadšená. Nádherné a nečekané byla zpětná reakce Natálky, kdy každému z nás osobně věnovala svou odpověď.
Bylo to jak setkání s andělem, který na Vás hledí z výšky, poslouchá vás a pak Vám napíše povzbudivý a chápající vzkaz. Příjemné bylo i setkání se všemi účastníky kurzu, kdy jsme se navzájem povzbuzovali, nebo jen četli příběhy a starosti jiných lidí. Myslím, že všichni, kdo jsme se zúčastnili, tak jsme lidé na Světlé straně! jen jsme to vlivem okolností zapomněli. Tento kurz v nás zažehl opět to světlo a ten oheň. Na nás je ho udržovat a nenechat ho vyhasínat. Nádherné, krásné, neskutečné!!! Děkuji z celého srdce!!
Marie Němcová
Celý program byl pro mě velmi přínosný. Přinesl mi odpovědi na spoustu mých dosud nepochopitelných proč v mých reakcích a chování. Díky zpracování některých úkolů, jsem se mnohdy dostala sama sobě pod kůži a odhalila příčiny některých problémů. Videa byla velmi srozumitelná a logicky zpracovaná s mnoha konkrétními příklady a návody. Pomohlo mi to v práci na sobě, k mému osobnímu rozvoji a zlepšování. Pochopila jsem, že to jaký život žiji, si ovlivňuji já sama, vše začíná v mé hlavě a že pokud budu chtít, dokážu zázraky. Natálko, moc Vám ještě jednou za vše děkuji. Máte zlaté srdce a tím, co děláte, šíříte mezi lidmi lásku, radost a štěstí.
Lenka R.
Program předčil mé očekávání. Jsem nadšená. Cítila jsem se jako na příjemném rekreačním pobytu, kde je pečováno o mou duši, ale také sebevědomí, víru v sebe a spoustu dalšího. Připadám si moudřejší, silnější, zkušenější, sebevědomější i krásnější 🙂 Pochopila jsem spoustu věcí z minulosti a nastavila svou normu do budoucna. Jsem neskutečně vděčná, že jsem objevila Natálku a děkuji za vše co s velkou láskou a chutí dělá. Děkuji Vám s těším se na další Vaše projekty . Všem kurz doporučuji.
Marie
Tento program naprosto předčil všechna má očekávání. Ze začátku jsem nevěřila tomu, že bych byla opravdu schopná změnit své vnitřní nastavení, ale měla jsem touhu to aspoň zkusit. A světe div se, ono se to nakonec skutečně podařilo. Myslím, že lepší kurz jsem si vybrat nemohla a určitě není můj poslední. Musím ještě jednou poděkovat Natálce, jak poctivě odpovídala na všechny naše komentáře, každému našemu příběhu se věnovala a podporovala nás. A za to jí kromě díků patří i můj velký obdiv. 🙂
Alice
Přestože na sobě "pracuji" cca 30 let a mnohé jsem věděla, rozdíl je v tom, že kurz nejen popíše situaci, kdy se chováme z které pozice ( vnitřní dítě - rodič, život v boji či ve stínu apod.), ale dává jasné a pochopitelné nástroje, co s tím uvědoměním dělat, jak to nejen pochopit v souvislostech, ale hlavně jak pozměnit svůj postoj k sobě, druhým lidem a situacím. Velice si vážím ind. přístupu, že Natálka odpoví na každý komentář, poradí a odpoví na každý dotaz a problém. Úžasná ! Je to čistá duše a jemná i silná bytost pomáhající upřímně. Veliký dík a všem doporučuji.
Dagmar Škorpilová
Tenhle program se mi moc líbil. Pro mě přišel v opravdu náročných dnech a dodával mi spoustu klidu, síly, motivace, chuť něco dělat a spoustu aha momentů a pochopení. Je mi smutno, že program končí. Určitě se k němu /k videím/ budu vracet a připomínat si všechny ty věci, které jsem se tu dozvěděla. Ať se daří Natálko a budu se těšit, že někdy příště zase u dalšího programu... Díky za všechno!
Adriana
Program je užitečný především pro uvědomění toho, co už všichni vlastníme uvnitř sebe. Jak pochopit sebe, přijmout se, umět na sobě pracovat s láskou. Program ukazuje sílu malých a nenáročných kroků k dosažení cílů. Vede k zamyšlení nad smyslem koloběhu života. Poskytuje uvědomění si vlastní moci a síly k realizaci změn v životě.
Vlasta Bačovská
V průběhu absolvování programu jsem se těšila na den, kdy mi přijde do emailu nová lekce. Každý den tím byl hezký a načerpala jsem novou inspiraci pro svůj život a mohla ji hned po malých krůčcích realizovat. Veškeré povídání je úzce propojeno s praktickým životem. Jsem nadšená jak obsahem lekcí, tak i kultivovaným a příjemným projevem Natálky. Program vřele doporučuji!
Eva
Děkuji vám za přínos do našich životů, za otevření očí i duše, za návod jak se poprat s životem, aniž bychom trpěli, ale naopak vyšli v nerovném boji jako vítězové!!! Díky Vám jsem silnější a k sobě laskavější. Ať se daří!
Staňa

Online kurz

Štěstí být sebou

Krásný den přeji, chci opravdu z celého srdíčka poděkovat Natálce za tento úžasný 5.denní maraton. Videa jsou opravdu velice přínosná a uvědomila jsem si díky nim, že jsem dělala spoustu chyb. Natálko opravdu jste úžasná osůbka s velikým srdíčkem a máte úžasný dar motivovat lidi a vést je, aby se chovali dobře k sobě i k ostatním. Je to nádherná a překrásná představa, kdyby takto byli nastavení všichni lidé na celém světě. Už by nebylo žádné zlo. Já jsem hodně citlivá, empatická a přesně o čem jste mluvila, tak jsem se v tom viděla.
Moc děkuji, že jste tento kurz připravila za velice příznivou cenu i pro lidičky, kteří si dražší kurz dovolit nemohou. Opravdu moc mooc děkuji. Přečetla jsem si i vaše články v blogu úplně všechny. Jste pro mě opravdu inspirací a motivací jít si za lepším životem, mít se krásně a žít podle sebe a být scénáristou vlastního přenádherného života. Mějte se moc krásně a ať se vaše úžasné kurzy dostanou k nejvíce lidem na celém světě a hlavně ať se lidé k sobě chovají jak nejlíp dokážou s úctou a láskou.
Radunka
Tento kurz byl naprosto fantastický. Už jsem absolvovala různé přednášky, přečetla různé knihy a naslouchala různým lidem, ale tohle je něco, co se s ničím nedá ani srovnat. Neuvěřitelně dobře poskládané rady a výhledy snad pro každého. Mé očekávání zcela předčil. Pochopila jsem, že být sebou je cesta ke svobodě a štěstí. Natálko, jste fakt třída. Rozhodně musíte ve své práci pokračovat, protože jste jednoznačně člověk na svém místě. Mám k vám velký obdiv.
Klára
Natálku již znám z předchozího maratonu, takže jsem věděla ,co mohu očekávat a velmi jsem se těšila. Byl to pro mne velmi příjemně a užitečně strávený čas, který jsem věnovala jen a jen sobě. zamyslela jsem se nad spoustou otázek, někdy jsem se i zasmála a pokyvovala souhlasně hlavou. Hodně věcí člověk ví, ale nepoužívá je. Maraton povzbudí, zklidní, ale i nakopne k vytváření své lepší verze či změně v životě. A také člověku ukáže, že i když si myslí, že není dost dobrý, tak že spoustu v životě toho dokázal, velkých i malých věcí, které jsou důležité. Velmi inspirativní a užitečné byly i komentáře účastníků. Děkuji Moc!
Marie
Moje očekáváni kurz splnil a také mě i velmi mile překvapil za určité a pro mě nové informace, které jsem se tam dozvěděla. Maraton v zásadě jen chválím a jsem nadšená. Jestli na sobě je někdo zvyklý pracovat, tak velmi doporučuji. Já jsem velmi šťastná, že jsem do toho šla a přeji si koupit i další kurzy. Co také oceňuji je, že vše je online, mohu ho tak použít odkudkoliv a kdykoliv. Během kurzu jsem se cítila udiveně sama vůči sobě, pomáhá a podporuje nám ukazovat naše nitro, tak jak je a měnit ho, tak aby se naplnilo v naše přání.
Míša
Kurz splnil mé očekávání. Objevila jsem v sobě více sebe, své síly. Tento kurz mě pozitivně ovlivnil. Mám daleko více opory v sobě, než jsem si myslela. A to jsem teprve na začátku. Tedy na konci maratonu, ale pomyslném začátku práce se sebou. Život po absolvování kurzu vidím jinak, je mi lépe, uvolnila jsem se z kruhu. Vidím spoustu věcí jinak, ulevilo se mi, nemám výčitky, dokážu si spoustu situací vysvětlit, reagovat na nežádoucí komunikační jevy.
Tereza
Jsem v tomto kurzu již potřetí a vždy mi přinese něco nového. Poprvé jsem poznala sama sebe a přenastavila se tak, abych byla šťastná být sama sebou. Po druhé jsem dostala příležitost podporovat ostatní účastníky. A potřetí jsem zde z osobních důvodů, kdy mohu tuto svou cestu procházet zároveň s lidmi mě velmi blízkými, což by mě na začátku ani nenapadlo. A jak zmínila Natálka v dnešním videu, někdy je realita krásnější než moje představa.
Aneta
Žijeme životy těch druhých. Ne všichni, ale mnoho lidí, a tito lidé - někteří - vědí, že je něco špatně, ale častokrát se bojí udělat změnu, aby to třeba nebylo příliš náročné nebo, aby se po změně neobjevili ještě v horší situaci, než se nachází.... a co na to řeknou lidi!!! ....je spousta důvodů... I já patřím do této skupiny - žiji pro ty nejbližší - vše dělám pro rodinu. Pracuji už několik měsíců na osobním rozvoji, daří se,
už odezněly panické ataky, daří se mi stát si za svým rozhodnutím i přes nesouhlas okolí, přestala jsem se obviňovat za chyby druhých a vlastní chyby si nevyčítat, cítím se lépe a lépe. Tento maraton mě posunul na mé cestě zase o kousek dál a jsem velmi vděčná za každý pokrok. Tato cesta mě baví. Děkuji za to správné nasměrování.
Vlastis
Tento kurz splnil moje očakávanie,som veľmi spokojná.Mám z toho nesmierne skvelé pocity.Cítim sa nainšpirovaná,povzbudená,získala som veľa užitočných rád a techník,ktoré môžem použiť v praxi.Chcem sa poďakovať za úžasne sprevádzanie kurzom,za všetko,čo mi dáva pozrieť sa na veci,z iného uhlu pohľadu.
Andrea Šantová
Tento kurz mi pomohl otevřít oči a srdce pro mě, né pro druhé. Ukázal mi že já jsem nejdůležitější ve svém životě a milovat se, učit, dělat si radost je přímo nutnost abych mohla být šťastná, spokojená a s tím i pak mí nejbližší i ostatní lidé....Prostě dá perfektní návod, jak Žít a ne přežívat....
Petra
Kurz předčil mé očekávání, spousta aha momentů, jiný úhled pohledu, jedu jako kůň s klapkami na očích. Během kurzu jsem se cítila velmi příjemně (miluji Váš přízvuk). Určitě mě posunul k zamyšlení se nad svým životem - to dělám již delší dobu, ale tady jsem dostala nadhled a nástroje, určitě budu přemýšlet, jak svůj život udělat lepší, radostnější, krásný.
Věra
Kurz splnil moje očekávání, pomohl mi uvědomit si, kde je ještě třeba zapracovat a na co se více zaměřit. Doporučuji všem, kdo cítí, že nežijí život svůj, ale životy druhých lidí. Je třeba si uvědomit, že život máme jenom jeden a jen na nás záleží, jestli ho chceme prožít, nebo přežít... Každý z nás má volbu. Vždycky.
Hanka
Tento online kurz naprosto splnil a dokonce předčil mé očekávání. Byly zde řečeny a popsány konkrétní témata a zodpovězeny základní otázky. Pracovní listy sloužily k zamyšlení a uvědomění si, kde teď jsem, co řeším a čím se nemám zabývat. Z Natálie vyzařuje klid a její projev je bezvadný, i když není perfektně česky. Moc si ji vážím a fandím :).
Ivana Harníková
Kurz ma milo prekvapil ako jednoducho sa daju riesit zlozite problemy ked clovek zacne vidiet kde je chyba. Uzasne "aha" v kazdom dni. Som velmi spokojna a kurz vrelo odporucam nahliadnete ako malou zmenou sa udeju velke veci a vas zivot je zrazu omnoho lepsi.
Zita
S tímto kurzem jsem byla opravdu moc spokojená. Již před maratonem jsem viděla, že nežiji život, jaký bych si pro sebe přála, ale nyní to vím naprosto jistě a hlavně jsem díky kurzu získala spoustu tipů na to, jak se pohnout kupředu směrem k tomu vysněnému životu. Kurz byl pro mě úžasným posilovačem sebevědomí a sebeuvědomění. Natálka je moc příjemná bytost. Má velice kultivovaný, laskavý a jemný projev, který mi opravdu sedl.
Jana
Kurz mi otevřel oči, pochopila jsem, co vše si způsobujeme našim přesvědčením a myšlenkami, jak možné je vše změnit v náš prospěch, najít cestu k sobě samému, co není důležité v našem životě a co naopak nevidíme jaký smysl ta a ta situace vlastně má. Je těžké shrnout vše do jednoho komentáře, já jsem velice spokojená a šťastná, že jsem se mohla zúčastnit, mě přinesl kurz víc než jsem očekávala. Děkuji Vám za to.
Klára K.
Kurz byl úúúžasný, skvěle zpracovaný, videa srozumitelná. Našla jsem v něm cenné informace a odpovědi na otázku „JAK být šťastná sama sebou?“ a na každém z nás je „JAK to udělat?“ Po jeho dokončení se cítím šťastná a to je pro kurz s tímto názvem pro mě to nejdůležitější. Za mě doporučuji.
Marcela (Máca) Pavlisová
Kurz mi rozproudil život od kořenů po korunu, naučil mě uvolnit se, komunikovat s nejbližšími bez negativních pocitů. Změnil mi hodně pohled na život a pomohl mi. Moc za kurz děkuji. Jsem z něj ohromená a nadšená. Škoda, že jsem na něco takového nenarazila už před 35 lety. Bylo by krásné a nadmíru užitečné se toto učit už ve škole.
Renata
Kurz mě donutil se opravdu zamyslet nad svým životem a důležité je, že jsem se vyjadřovala písemnou formou, což je lepší, než jen poslouchat a člověk si více věcí uvědomí. Ke kurzu se budu vracet, ale i pokračovat v dalším. Věřím, že mi to v životě pomůže. Bylo to fajn a příjemně a hlavně užitečně strávených 5 dnů.
Věrka
Kurz dalece předčil mé očekávání. Za krátkou dobu jsem si dle navržených postupů dokázala uvědomit své myšlenky a přesvědčení, které jen brzdí a vůbec nepomáhají a nahradit je těmi podporujícími. Mám větší důvěru v sebe sama. Kurz je veden lidmi s velkou profesionalitou a zároveň hlubokou lidskostí. Rozhodně doporučuji.
Zuza
Pochopila jsem,že člověk je zodpovědný za sebe a názory jiných na nás vůbec nemusí souviset s námi.Také jsem objevila nějaká zranění uvnitř sebe a spojila si proč mám v určitých situacích určité reakce.Mám teď více síly pro sebeprosazení v osobním životě.
Magdalena
Kurz předčil mé očekávání , jsem posílena novými informacemi , velkou energií a novým pohledem na život. Děkuji Natálce za skvělá videa a podporu,jste úžasná:). Vím co jsou mé slabé stránky,na čem chci zapracovat a jak změnit svůj život.:) Doporučuji všem kteří nevědí jak dál...
Luci
Tento kurz splnil moje ocakavania, temy boli zaujimavo spracovane. V tomto kurze som zistila, ze nie som jedina, ktora je velmi empaticka a tak je pre mna Natalka prikladom, ze pokial na sebe pracujeme, tak mozeme byt kazdym dnom viac a viac stastny a plnit si svoje ciele a tuzby.
Zuzana
Po letech znovu práce na osobním růstu. Výklad je změna,ne jenom knihy. Mnoho zpestření pro kontakt. Moc pěkné. Velmi hezký přístup od srdce. Prostě s láskou.
Miloslava Strakova
Maraton se mi velmi líbil. Slova paní Natálie pro mne byla velice inspirující a díky cvičením jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí sama o sobě. K pracovním listům se budu určitě i v budoucnu vracet. Moc děkuji za skvělých pět dní.
Lucie
Kurz bych doporučila, každý si díky kurzu udělá revizi svého já. V čem má mezery, co může zlepšit nebo změnit. Také i že v některých oblastech je to v pořádku. Díky kurzu si může každý zjistit jak být opravdu šťastný.
Péťa
Kurz byl velmi zajímavý, empatický, v milé atmosféře paní Natálie. Díky úkolům a komentářům jsem si uvědomila spoustu věcí, co bych měla ve svém životě změnit. Snad se mi to alespoň trochu podaří.
Jana
Ano tento maraton splnil mé očekávání. Dověděl jsem se spoustu nových věcí a dostal potvrzení, že to co dělám, je správně.
Zbyněk
Kurz se mi líbil velmi. Myslela jsem, že toho o tomto tématu a o sobě již vím hodně, ale kurz mi ukázal, že stále toho moc nevím a musím na sobě ještě dost zapracovat.
Šárka B.
Natálie jde vždy přímou cestou k tomu, kde je možné hledat řešení zlepšení jakékoli oblasti života ...podává informace, které jsou klíčem k tomu, jak se posunout z místa
Jana Vaňková
Kurz je mířen spíše na lidičky, kteří až tak nevědí, co se sebou. Věřím, že tito díky kurzu mohou najít alespoň částečně své sebeurčení. Osoby, které znají svou sebehodnotu, kurz utvrdí v tom, že se nemýlí, že na život jako takový nahlíží zcela správně.
Jindra S.
kurz splnil moje ocakavania, jednak mi pripomenul, co som uz vedela, len som nato pozabudla, a obohatil ma o nove vhlady
Adrika
Kurz se mi moc líbil. Byl prospěšný, ukázal mi směr v mojí cestě za sebepoznáním.
Alena
Cítila jsem se komfortně, bavilo mě to, těšila jsem se vždy na další den , zajímavé a plodné téma.
Rozárka
Nemám ráda dlouhé rozepisování. Kdyby se mi kurz nelíbil, nesledovala bych ho. Budu si např. hlídat, jak se ptám. Začnu se opravdu dávat na 1.místo ve svém životě. Ozvu se, když se mi něco nebude líbit.
K.M.

Online kurz

Nastartuj svůj lepší život 

Neskutečně mi kurz pomohl v nastartování, jak začít. Poznat priority a jak postupně jít dál a to hlavně úspěšně a nevzdat se. Jak si udělat plány, hlavně denní návyky které postupně vedou k celku. Kurz hodnotím velmi pozitivně. Natálka je moc milá, příjemná a upřímná. Srozumitelné vysvětlení. Splnil mé očekávání mnohem více. Přivítala bych nějakou návaznost na tento kurz, pokračování...Pochopila jsem že musím jít opravdu po malých krůčcích, pomalu ale hlavně vytrvale a trpělivě. Nedávat si velké cíle za krátkou dobu, nebo více věcí najednou. Velice děkuji.
Adriana
Je to můj první kurz a jsem jím doslova nadšená. Splnil veškerá má očekávání... A dal mi mnohem více - možnost uvědomit si, co chci, uvěřit tomu a nastavit si v sobě, jak dosáhnout svých cílů a snů. A to POMALU, ale jistě. Poprvé vnímám, že čas není můj nepřítel, jelikož nemusím mít vše hned. Natálko, jste úúúúžasným průvodcem k tomu se najít a jít dál s úsměvem na tváři a klidem na duši a patří Vám VELKÝ DÍK.
Marcela Máca Pavlisová
Kurz mi pomohl k uspořádání, pohledu na věci z jiné strany, určení priorit, pochopení. Některé příznivé změny jsou běh na dlouhou trať, avšak stojí to za to. Dosažení cílů je krásná věc, avšak cesta je důležitější než cíl - bez ní by cíle nebylo. Dělám si cestu tady a teď co nejkrásnější. Tento kurz mi ukázal možnosti krásných cest. Děkuji.
Vlasta Bačovská
Kurz se mi líbil, byl to příjemně strávený čas se sebou a s příjemnou a podporující lektorkou. Přinesl mi i nové vědomosti, se kterými jsem se dosud nesetkala. Některé ve mě vyvolaly hlubokou odezvu a chuť se této oblast více věnovat. Uvědomila jsem si, že je stále spousta možností, jak se rozvíjet s laskavostí k sobě samé, i důležitost být v kontaktu s inspirujícími lidmi.
Ivana
Dobry vecer vsem, dekuji Natalce a vsem zucastnenym za tento kurz, za postrehy v komentarich a za vedeni ve videu. Osobne mam rad, kdyz si planuji veci po svem a kolikrat to neni nejstastnejsi reseni. Tentokrat jsem si slibil, ze se necham vest a budu plnit ukoly. Zatim jsem to zvladl a cely tyden jsem to delal. Ted si v nasledujicich dnech jeste jednou a znovu projedu vsechna videa a ukoly. Nastavim si podle zadani ve vsech oblastech ukoly ktere plnit a budu na tom pracovat, Pozvolna, s mirou a rozumem. Rozhodne myslim, ze je to cesta k cili. Preji vsem uspech a mejte se moc hezky.
Karel
V kurzu mi bylo příjemně, cítila jsem se opečovávaná. Když na sebe člověk celý život s něčím tlačí, je to příjemná změna. Pochopila jsem, že nastal čas ponechat okolí jeho osudu a začít se věnovat svým snům a přáním. Začnu se více věnovat vytváření podporujícího okolí. Cesta k tomu začíná u podpory sebe sama.
Monika
Jsem nesmírně vděčná. Děkuji za vaší práci. Děláte ji skvěle. Už se moc těším na další kurzy, možnosti. Beru Vás jako své laskavé učitelé a pomocníky na cestě v životě. Vždycky je skvělé dovídat se nové informace a hlavně je pochopit a využívat a to právě umíte a předáváte. Děkuji.
Hana
Kurz byl jako laskavá kamarádka, moudrá rádkyně, co navede na cestu ... přivedl mě jednoduchým krokům ... snadno pojmenoval jak se na věci dívat a jak je uchopit
Jana
Dobrý den, chci za tento kurz moc poděkovat. Díky kurzu jsem si uvědomila, kde mám v životě rezervy a na čem bych měla zapracovat. Váš projev a vlídná slova byla velice povzbuzující. Během kurzu jsem se cítila motivovaná.
Hana Č.
Moc děkuji za celý kurz … krásně podaný, jasný, povzbuzující … mnoho slov mi bude znít v uších ve chvílích, kdy budu rozhodovat „každodenní maličkosti“ … vše dobré i Vám a všem zde 🙂
Jana

Online kurz

7 dní sebelásky

Děkuji za nádherný kurz, který mě zase posunul dál v mém osobním i profesním životě. Na Natálce si mi líbí její lidskost a empatie a schopnost postihnout to nejzásadnější. Byla pro mě radost jednotlivými dny procházet a plnit zadané úkoly. Některé byly lehčí, jiné těžší a někdy jsem je musela zpracovávat více dní. Krásnou zpětnou vazbou bude asi i to, že jeden ze svých velkých snů jsem si splnila už během kurzu a zase jsem se přiblížila sama sobě. Děkuji.
Ladislava
Musím jen a jen poděkovat za skvělý kurz. Mám za sebou řadu terapeutických skupin, i terapeutický pobyt v PL, ale jen díky vám a vašim jednoduchým, avšak velmi účinným nástrojům s jasnou ukázkou,JAK TO UDĚLAT se mi teď podařilo více se dostat do sebe a hodně jsem toho objevila a věřím, že i našla cestu, jak bolest léčit.
Ono to není jen o tom, že člověk bude někde o něčem mluvit a bude mít v hlavě srovnáno a logicky bude rozumět tomu, proč se to a to stalo. Často ta bolest v srdci zůstane a rada: „Musíte se mít víc ráda“ je v situaci, když nevíte, jak to udělat, poněkud lichá. A zde v tomto kurzu byla jasně ukázána názornou cestu, jak se mít víc rád a zahojit bolest v srdci. Ještě jednou díky. Jste skvělí!!
Eva
Kurz naprosto nadchnul, dokonce překonal moje očekávání, mohu všem doporučit. Je smysluplný, příjemně vás vede a posouvá. Každý den máte na splnění úkolu, můžete s k nim vracet, krok po kroku vás to nutí na sobě pracovat.
Lubica Pavlíčková
Ano, kurz splnil má očekávání. Dokonce bych si troufla říct, že i má očekávání víc než překonal. Nečekala jsem, že díky v podstatě jednoduchým praktikám se budu cítit tak uvolněně, smířeně, více v souladu sama se sebou, ve větším flow se životem.
Veronika Burešová
Na této cestě se nějaký čas už nacházím, oprášila jsem polozapomenuté. Prospěšné mi byly nástroje jako meditace, odpouštěcí dopis sama sobě. Kurz bych doporučila začátečníkovi v oblasti osobního rozvoje, pro něj bude velmi objevný a s přínosným obsahem.
Markéta K.
Tento kurz se svým tématem trefil u mne do černého. Pochopil jsem, že i o sebe bychom se měli starat co nejlépe dovedeme a ve všech směrech, protože tím si svou lásku k sobě dokazujeme a můžeme obnovit svou životní energii.
Michal
Kurz předčil mé očekávání. Už na sobě nějakou dobu pracuji, i přesto byl pro mne kurz velmi objeveným a v mnoha chvílích jsem měla aha momenty. Techniky jsou skvěle seřazeny a krásně rozvíjí cestu k sobě. Děkuji za příležitost kurzem projít. S láskou Martina
Martina
Kurz mě velmi potěšil jak obsahem tak i laskavým vedením. Nejvíce mi přineslo setkání se sebou, jako malou holčičkou. Ostatní dny se mi líbily ve vynalézavosti, jak být k sobě dobrá a laskavá.
Leona
Kurz se mi velice líbil. Byl zaměřen na prostor k sobě samé, cesta, kterou hledám je jen na mě. A díky takovým kurzům mohu jít krůček po krůčku a ovlivňovat svým postojem svůj život. Moc děkuji za jemnou taktiku a směr cesty.
Mischelle
Kurz je jednoduchý ve své podstatě a účinný pro účastníky, kteří se nechají vést kurzem a svou aktivitou doplní vše doporučené.
Luboš M.
S láskou tvořený svěží kurz, který Vám ukáže cesty k tomu, co si v sobě potřebujete vyřešit.
Marcela Máca Pavlisová

Online kurz

Odhalte svůj karmický potencial

Kurz hodnotím jednoznačně pozitivně. Splnil má očekávání. Během celého kurzu jsem se cítila velmi dobře, těšila jsem se z něj a na další videa. Je určitě zajímavé a prospěšné seznámit se s uceleným systémem Karmického managementu (a vůbec zjistit, že něco takového existuje).
Pokud bych měla vybrat jednu věc, kterou mi kurz dal a změnil mi tak život, tak vědomí, že konat dobré skutky nestačí, je třeba pak ta semínka dobroty zalévat, tj. uvědomit si, že jsme udělali něco pěkného a obyčejně z toho mít radost 🙂
Dále je zajímavé si poslechnout nejrůznější příklady z praxe, jakými můžeme škodit druhým a tak vlastně i sobě, aniž bychom tušili, že právě takové jednání druhým ubližuje.
Květa Houdková
Natálčiny kurzy znám a jsem ráda, že jsem absolvovala i karmický potenciál. Kurz vede k přijetí odpovědnosti za vlastní činy. Přináší nové pohledy na téma karmy, praktické příklady a vysvětlení. Zároveň neodporuje logice a poznatkům, které o karmě mám, což pro mě bylo dost důležité.
Sofie
Kurz je plný AHA momentů. Pro ty co potřebují svým mozečkům dokládat logické důkazy proč to, či ono funguje, je zde příjemný bonus jako vysvětlení pokusem kvantové fyziky. Člověk si uvědomí spoustu věcí. Možná až moc.
Simona Z.
Kurz je vynikající, mohu jen doporučit všem. Pochopila jsem, jak je dobré být slušným člověkem. Mnoho lidí se mi vysmálo, že "slušnost se už dnes nenosí".
Viktorie

Masterclass

Staňte se autorem svého života

Hodnotím 1******* a viac 💯, cítila som sa veľmi príjemne, bezpečne, / jednoduchý náhľad, pochopenie čo, prečo a ako sa dejú mnohé vnútorné pochody v mojej mysli, na duši, v mojom vnútri,... / ako sa zmenil môj pohľad? veľa vecí sa dá pochopiť, vyriešiť, len sa netreba báť, byť autentická, dospelá, veriť si a chcieť si plniť svoje sny, túžby, a správať sa tak ako by som chcela, aby sa aj iní správali ku mne a hlavne byť sama sebou... aj keď empatická, milá, láskavá, nápomocná aj vďačná, za to čo mám... ❤️❤️❤️
Ajka
Moc děkuju. Pro mě bylo nejvíc zvědomení, jaký dopad má nevyřešený vztah s otcem a matkou. Pomohlo mi to i více pochopit, proč to máme se sestrou tak rozdílné. A pak byly super příklady, kdy jedná rodič a kdy dítě. Pro mě obrovský aha efekt v kurzu Život na světlé straně, který je naprosto úžasný! Já si píši deník a denně si tam dosazuji, v jaké roli jsem jednala. Hodně mi to pomáhá. Neumím ještě 100% ukočírovat praxi, ale vidím, že se to každým dnem lepší. Jste skvělá, umíte to krásně, hlavně jednoduše, vysvětlit. Moc děkuji.
Velmi srozumitelně a lidsky vysvětlené základní pojmy o třech složkách osobnosti - dítě, rodič, dospělý a dalších věcech, které s tím souvisejí. Pochopila jsem, co dělám špatně a dostalo se mi i návodu, jak z toho ven. Těším se na další masterclass a děkuji.
Pavla Kopecká
Asi největším přínosem kteréhokoliv kurzu Natálie je princip vnesení jednoduchosti a posvícení na cestu, když zrovna tápu v nějaké situaci. Vždy přínosné, laskavé " nakopnutí ".
Dagmar Škorpilová Facebook Duhový posel obrazy
Děkuji za skvělé vyprávění …. Vše zní tak logicky a jednoduše, prostě, dává to smysl ….. v podstatě jde o to zbavit se svých “představ a předsudků a ublíženého pohledu na svět, který vůbec nemusí být realitou” a vlastně aby hlava přestala komplikovat život a více se řídit pocity “tady je mi dobře, to jsem opravdu já, toto je, co opravdu chci JÁ” …… moc děkuji 🙏 ☀️
Moc děkuji. Pro mě dnes bylo zásadní uvědomění toho, že jsem v pozici rodiče. A proto na sebe tak tlačím a nedokážu se uvolnit… a také si dnes odcházím s uvědoměním archetypálně si urovnat vztahy hlavně s tátou, a ze všech křivd si vzít smysl… moc děkuji… a velmi se mi líbí 5 - ti hvězdičkový all inclusive… děkuji❤️
Absolvovala jsem kurz Život na světlé straně, ale je to dávno a připomenutí a ujasnění nových situací, otázek je povzbuzením s tím pracovat.. Vy nikdy nezklamete. Vaše laskavost a nepotřeba tlačit na studenta mne vždy dostane. Moc děkuji.
Masterclass se mi moc líbil, našla jsem si nové a zajímavé podněty k zamyšlení, ale i praktické techniky k řešení běžných problémů. Jak přemýšlet nad svými emocemi. To pochopení proč jednáme, jak jednáme, je polovina úspěchu. Děkuji a doporučuji.
Kamila
Děkuji moc🥰 za pojem Vesmírný all inclusive! Ten ve mně zarezonoval a náhle v měkounké energii cítím, že touto cestou si umím líp představit, jak si objednat lepší život.