Vitám Vás!

Jmenuji se Natalia Byková. Jsem analytická psycholožka, koučka, mentorka osobního rozvoje, autorka online kurzů a projektů pro lepší život.

Narodila jsem se v Kazachstánu, kde jsem žila do svých 10ti let. Pak jsme se přestěhovali do Běloruska, kde jsem žila dalších 10 let.
Od roku 2002 žiji v Evropě - Německo, Rakousko a nakonec Česko.

V Čechách jsem od roku 2005 a velmi tuhle zem miluji. Jsou tu velmi příjemní, milí lidé, skvělá atmosféra k životu a vytváření něčeho nového. Český jazyk je to pro mě po angličtině a němčině třetí cizí jazyk. Mluvím dost dobře, ale občas dělám cyby a mám přízvuk, který je otiském mého původu a toho, kdo jsem. 

Vzděláním jsem analytická psycholožka a ekonomka (Ing.), momentálně studuji také psychologii byznysu.

Psychologie je mou velkou vášní, mám schopnost vidět zdroje lidských problémů a pokládat otázky, které mění život k lepšímu.

Mám za sebou více než 300 praktických hodin psychologických konzultací.
(Objednat se na sezení - info@nataliabykova.cz)

Mé online kurzy pomáhají lidem strukturovat a dát do pořádku důležité životní oblasti, vyřešit krizové situace a celkově změnit svůj život k lepšímu. (Recenze / Nabídka online kurzů)

Jsem vdaná, náš vztah trvá už 20 let. Svého manžela jsem poznala v Německu, kde jsem byla na ročním stipendiu. Také manžel tam jel studovat na roční stipendium. Je docela legrace, že jsme oba museli urazit stovky kilometrů, abychom se potkali. Dnes už máme syna.

 Jsem majitelkou a spolumajitelkou několika úspěšných podnikatelských projektů v oblasti osobního rozvoje, krásy a zdraví.

Začali jsme s manželem podnikat v roce 2005 z úplné nuly. Neměli jsme nic.  Vyzkoušeli jsme hodně projektů. Některé byly úspěšné a fungují dodnes, jiné jsme museli zavrhnout. Dnes máme svůj kosmetický byznys a online projekty pro lepší život.

Dnes žijeme zajímavým životem — věnujeme se projektům, které nás zajímají a máme je rádi, máme čas na odpočinek a sportování, cestujeme. 

Ale nebylo to tak vždycky. Byly doby, kdy jsme si nemohli ani koupit jídlo, které bychom chtěli, o návštěvě restaurace nebo kavárny ani nemluvě. Během roku jsme si nekupovali žádné oblečení a šetřili jsme na všem, na čem se ušetřit dalo.

Spousta chyb a omylů, kterých jsme se dopustili, to je naše bohatství. Je to to, co nás přivedlo tam, kde jsme dnes.

 

Sledujte mě na Instagramu: 

Témata online kurzů se dotýkají

nejdůležitějších aspektů lidského života.

Dosažení životní rovnováhy ve všech oblastech.

Vytváření zdravého životního způsobu.

Budování úspěšné kariéry a dosažení finanční úspěšnosti.

Vybudování harmonického vztahu.

Nastolení a dosahování cílů a rozvoje osobní efektivity.

Zajímavý život v souladu se sebou i okolním světem.