Vitám Vás!

Jmenuji se Natalia Byková. Jsem mentorkou osobního rozvoje, autorkou online kurzů a projektů pro lepší život.

Pocházím z Běloruska. V Čechách žiji od roku 2005 a velmi tuhle zem miluji. Jsou tu velmi příjemní, milí lidé, skvělá atmosféra k životu a vytváření něčeho nového.

Český jazyk není můj rodný, je to pro mě po angličtině a němčině třetí cizí jazyk. Mluvím dost dobře, někdy ovšem přece jen udělám chybu. Občas mě to zlobí, ale pracuji na tom, abych se zlepšila.

Jsem vdaná, náš vztah trvá už 19 let. Svého manžela jsem poznala v Německu, kde jsem byla na ročním stipendiu. Také manžel tam jel studovat na roční stipendium. Je docela legrace, že jsme oba museli urazit stovky kilometrů, abychom se potkali. Dnes už máme syna.

Vzděláním jsem vystudovaná ekonomka, momentálně studují analytickou psychologii.

Fakticky jsem podnikatelka s patnáctiletou praxí. Začali jsme s manželem podnikat v roce 2005 z úplné nuly. Neměli jsme nic. Během těch čtrnácti let jsme vyzkoušeli hodně projektů. Některé byly úspěšné a fungují dodnes, jiné jsme museli zavrhnout. Dnes máme svůj kosmetický byznys a online projekty pro lepší život.

 

Dnes žijeme zajímavým životem — věnujeme se projektům, které nás zajímají a máme je rádi, máme čas na odpočinek a sportování, cestujeme. 

Ale nebylo to tak vždycky. Byly doby, kdy jsme si nemohli ani koupit jídlo, které bychom chtěli, o návštěvě restaurace nebo kavárny ani nemluvě. Během roku jsme si nekupovali žádné oblečení a šetřili jsme na všem, na čem se ušetřit dalo.

Spousta chyb a omylů, kterých jsme se dopustili, to je naše bohatství. Je to to, co nás přivedlo tam, kde jsme dnes.

 

Sledujte mě na Instagramu: 

Témata online kurzů se dotýkají

nejdůležitějších aspektů lidského života.

Dosažení životní rovnováhy ve všech oblastech.

Vytváření zdravého životního způsobu.

Budování úspěšné kariéry a dosažení finanční úspěšnosti.

Vybudování harmonického vztahu.

Nastolení a dosahování cílů a rozvoje osobní efektivity.

Zajímavý život v souladu se sebou i okolním světem.