ONLINE KURZ

ŠTĚSTÍ BÝT SEBOU

Jak objevit svou hodnotu, odhalit zdroje své vnitřní síly, přestat být obětí okolností a dovolit si žít šťastný život v proudu.

5 dnů - 5 video lekcí - pracovní listy - více než 2,5 hodin obsahu

Začátek:

22. 7. 2024

Program kurzu:

Den 1 
Vaše hodnota

Zvednete své sebevědomí, pocítíte vlastní hodnotu a naučíte se čerpat sílu ve své minulosti. 

Den 2
Uslyšet sám sebe

Naučíte se uvolňovat, vracet se do přítomného okamžiku a slyšet sebe. 

Den 3
Osobní hranice

Zapracujete na svých osobních hranicích a zjistíte, jak reagovat na to, co Vám lidé říkají.

Den 4
Aktivovat energii

Odhalíte zdroje své vnitřní energie a naučíte se je efektivně využívat. 

Den 5
Váš lepší život

Zbavíte se vnitřních omezení a naučíte se dovolovat si jít za svými sny.

AUTORKA ONLINE KURZU

Ing. NATALIA BYKOVÁ

Mentorka osobního rozvoje a průvodkyně na cestě k lepšímu životu.
Úspěšná podnikatelka, vystudovaná ekonomka, zakladatelka online projektů osobního rozvoje.

Osobnímu rozvoji se věnuje od roku 2005. 
Kurzy Natálie za poslední 3 roky absolvovalo více než 9000 lidí.

"Pomáhám lidem, aby se stali svou lepší verzí a začali žít naplno."

0
Absolventů
0
dnů
Délka kurzu
0
h
Video obsahu
0
dnů
Přístup k materiálům

Co říkají účastníci tohoto kurzu:

Krásný den přeji, chci opravdu z celého srdíčka poděkovat Natálce za tento úžasný 5.denní kurz. Videa jsou opravdu velice přínosná a uvědomila jsem si díky nim, že jsem dělala spoustu chyb. Natálko opravdu jste úžasná osůbka s velikým srdíčkem a máte úžasný dar motivovat lidi a vést je, aby se chovali dobře k sobě i k ostatním. Je to nádherná a překrásná představa, kdyby takto byli nastavení všichni lidé na celém světě. Už by nebylo žádné zlo. Já jsem hodně citlivá, empatická a přesně o čem jste mluvila, tak jsem se v tom viděla.
Moc děkuji, že jste tento kurz připravila za velice příznivou cenu i pro lidičky, kteří si dražší kurz dovolit nemohou. Opravdu moc mooc děkuji. Přečetla jsem si i vaše články v blogu úplně všechny. Jste pro mě opravdu inspirací a motivací jít si za lepším životem, mít se krásně a žít podle sebe a být scénáristou vlastního přenádherného života. Mějte se moc krásně a ať se vaše úžasné kurzy dostanou k nejvíce lidem na celém světě a hlavně ať se lidé k sobě chovají jak nejlíp dokážou s úctou a láskou.
Radunka
Tento kurz byl naprosto fantastický. Už jsem absolvovala různé přednášky, přečetla různé knihy a naslouchala různým lidem, ale tohle je něco, co se s ničím nedá ani srovnat. Neuvěřitelně dobře poskládané rady a výhledy snad pro každého. Mé očekávání zcela předčil. Pochopila jsem, že být sebou je cesta ke svobodě a štěstí. Natálko, jste fakt třída. Rozhodně musíte ve své práci pokračovat, protože jste jednoznačně člověk na svém místě. Mám k vám velký obdiv.
Klára
Natálku již znám z předchozího kurzu, takže jsem věděla ,co mohu očekávat a velmi jsem se těšila. Byl to pro mne velmi příjemně a užitečně strávený čas, který jsem věnovala jen a jen sobě. zamyslela jsem se nad spoustou otázek, někdy jsem se i zasmála a pokyvovala souhlasně hlavou. Hodně věcí člověk ví, ale nepoužívá je. Kurz povzbudí, zklidní, ale i nakopne k vytváření své lepší verze či změně v životě. A také člověku ukáže, že i když si myslí, že není dost dobrý, tak že spoustu v životě toho dokázal, velkých i malých věcí, které jsou důležité. Velmi inspirativní a užitečné byly i komentáře účastníků. Děkuji Moc!
Marie
Moje očekáváni kurz splnil a také mě i velmi mile překvapil za určité a pro mě nové informace, které jsem se tam dozvěděla. Maraton v zásadě jen chválím a jsem nadšená. Jestli na sobě je někdo zvyklý pracovat, tak velmi doporučuji. Já jsem velmi šťastná, že jsem do toho šla a přeji si koupit i další kurzy. Co také oceňuji je, že vše je online, mohu ho tak použít odkudkoliv a kdykoliv. Během kurzu jsem se cítila udiveně sama vůči sobě, pomáhá a podporuje nám ukazovat naše nitro, tak jak je a měnit ho, tak aby se naplnilo v naše přání.
Míša
Kurz splnil mé očekávání. Objevila jsem v sobě více sebe, své síly. Tento kurz mě pozitivně ovlivnil. Mám daleko více opory v sobě, než jsem si myslela. A to jsem teprve na začátku. Tedy na konci maratonu, ale pomyslném začátku práce se sebou. Život po absolvování kurzu vidím jinak, je mi lépe, uvolnila jsem se z kruhu. Vidím spoustu věcí jinak, ulevilo se mi, nemám výčitky, dokážu si spoustu situací vysvětlit, reagovat na nežádoucí komunikační jevy.
Tereza
Jsem v tomto kurzu již potřetí a vždy mi přinese něco nového. Poprvé jsem poznala sama sebe a přenastavila se tak, abych byla šťastná být sama sebou. Po druhé jsem dostala příležitost podporovat ostatní účastníky. A potřetí jsem zde z osobních důvodů, kdy mohu tuto svou cestu procházet zároveň s lidmi mě velmi blízkými, což by mě na začátku ani nenapadlo. A jak zmínila Natálka v dnešním videu, někdy je realita krásnější než moje představa.
Aneta
Žijeme životy těch druhých. Ne všichni, ale mnoho lidí, a tito lidé - někteří - vědí, že je něco špatně, ale častokrát se bojí udělat změnu, aby to třeba nebylo příliš náročné nebo, aby se po změně neobjevili ještě v horší situaci, než se nachází.... a co na to řeknou lidi!!! ....je spousta důvodů... I já patřím do této skupiny - žiji pro ty nejbližší - vše dělám pro rodinu. Pracuji už několik měsíců na osobním rozvoji, daří se,
už odezněly panické ataky, daří se mi stát si za svým rozhodnutím i přes nesouhlas okolí, přestala jsem se obviňovat za chyby druhých a vlastní chyby si nevyčítat, cítím se lépe a lépe. Tento kurz mě posunul na mé cestě zase o kousek dál a jsem velmi vděčná za každý pokrok. Tato cesta mě baví. Děkuji za to správné nasměrování.
Vlastis
Tento kurz splnil moje očakávanie,som veľmi spokojná.Mám z toho nesmierne skvelé pocity.Cítim sa nainšpirovaná,povzbudená,získala som veľa užitočných rád a techník,ktoré môžem použiť v praxi.Chcem sa poďakovať za úžasne sprevádzanie kurzom,za všetko,čo mi dáva pozrieť sa na veci,z iného uhlu pohľadu.
Andrea Šantová
Tento kurz mi pomohl otevřít oči a srdce pro mě, né pro druhé. Ukázal mi že já jsem nejdůležitější ve svém životě a milovat se, učit, dělat si radost je přímo nutnost abych mohla být šťastná, spokojená a s tím i pak mí nejbližší i ostatní lidé....Prostě dá perfektní návod, jak Žít a ne přežívat....
Petra
Kurz předčil mé očekávání, spousta aha momentů, jiný úhled pohledu, jedu jako kůň s klapkami na očích. Během kurzu jsem se cítila velmi příjemně (miluji Váš přízvuk). Určitě mě posunul k zamyšlení se nad svým životem - to dělám již delší dobu, ale tady jsem dostala nadhled a nástroje, určitě budu přemýšlet, jak svůj život udělat lepší, radostnější, krásný.
Věra
Kurz splnil moje očekávání, pomohl mi uvědomit si, kde je ještě třeba zapracovat a na co se více zaměřit. Doporučuji všem, kdo cítí, že nežijí život svůj, ale životy druhých lidí. Je třeba si uvědomit, že život máme jenom jeden a jen na nás záleží, jestli ho chceme prožít, nebo přežít... Každý z nás má volbu. Vždycky.
Hanka
Tento online kurz naprosto splnil a dokonce předčil mé očekávání. Byly zde řečeny a popsány konkrétní témata a zodpovězeny základní otázky. Pracovní listy sloužily k zamyšlení a uvědomění si, kde teď jsem, co řeším a čím se nemám zabývat. Z Natálie vyzařuje klid a její projev je bezvadný, i když není perfektně česky. Moc si ji vážím a fandím :).
Ivana Harníková
Kurz ma milo prekvapil ako jednoducho sa daju riesit zlozite problemy ked clovek zacne vidiet kde je chyba. Uzasne "aha" v kazdom dni. Som velmi spokojna a kurz vrelo odporucam nahliadnete ako malou zmenou sa udeju velke veci a vas zivot je zrazu omnoho lepsi.
Zita
S tímto kurzem jsem byla opravdu moc spokojená. Již před začátkem jsem viděla, že nežiji život, jaký bych si pro sebe přála, ale nyní to vím naprosto jistě a hlavně jsem díky kurzu získala spoustu tipů na to, jak se pohnout kupředu směrem k tomu vysněnému životu. Kurz byl pro mě úžasným posilovačem sebevědomí a sebeuvědomění. Natálka je moc příjemná bytost. Má velice kultivovaný, laskavý a jemný projev, který mi opravdu sedl.
Jana
Kurz mi otevřel oči, pochopila jsem, co vše si způsobujeme našim přesvědčením a myšlenkami, jak možné je vše změnit v náš prospěch, najít cestu k sobě samému, co není důležité v našem životě a co naopak nevidíme jaký smysl ta a ta situace vlastně má. Je těžké shrnout vše do jednoho komentáře, já jsem velice spokojená a šťastná, že jsem se mohla zúčastnit, mě přinesl kurz víc než jsem očekávala. Děkuji Vám za to.
Klára K.
Kurz byl úúúžasný, skvěle zpracovaný, videa srozumitelná. Našla jsem v něm cenné informace a odpovědi na otázku „JAK být šťastná sama sebou?“ a na každém z nás je „JAK to udělat?“ Po jeho dokončení se cítím šťastná a to je pro kurz s tímto názvem pro mě to nejdůležitější. Za mě doporučuji.
Marcela (Máca) Pavlisová
Kurz mi rozproudil život od kořenů po korunu, naučil mě uvolnit se, komunikovat s nejbližšími bez negativních pocitů. Změnil mi hodně pohled na život a pomohl mi. Moc za kurz děkuji. Jsem z něj ohromená a nadšená. Škoda, že jsem na něco takového nenarazila už před 35 lety. Bylo by krásné a nadmíru užitečné se toto učit už ve škole.
Renata
Kurz mě donutil se opravdu zamyslet nad svým životem a důležité je, že jsem se vyjadřovala písemnou formou, což je lepší, než jen poslouchat a člověk si více věcí uvědomí. Ke kurzu se budu vracet, ale i pokračovat v dalším. Věřím, že mi to v životě pomůže. Bylo to fajn a příjemně a hlavně užitečně strávených 5 dnů.
Věrka
Kurz dalece předčil mé očekávání. Za krátkou dobu jsem si dle navržených postupů dokázala uvědomit své myšlenky a přesvědčení, které jen brzdí a vůbec nepomáhají a nahradit je těmi podporujícími. Mám větší důvěru v sebe sama. Kurz je veden lidmi s velkou profesionalitou a zároveň hlubokou lidskostí. Rozhodně doporučuji.
Zuza
Natálka, ste opravdu úžasná! Váš kurz 'Šťastie byť sebou' bol pre mňa neoceniteľným darom. Vaše slová ma inšpirovali a motivovali k tomu, aby som sa postaral o svoje vlastné pohodlie a šťastie. Ďakujem vám za to, že ste mi ukázali cestu k vlastnému šťastiu. Vaša práca je nepostrádateľná pre všetkých, ktorí hľadajú šťastie a sebalepšiu verziu seba sama.
Simona
Krásny deň všetkým! Rada by som sa podelila o svoju obrovskú vďačnosť voči Natálke za tento neuveriteľný kurz 'Šťastie byť sebou'. Je to najlepšia 5-dňová cesta, ktorú som kedy absolvovala. Natálka je pre mňa inšpiráciou, ktorá ma naučila veľa o sebe a o tom, ako byť šťastný sám so sebou. Jej nadšenie a motivácia sú nákazlivé, a každé video ma inšpirovalo k hlbšiemu pochopeniu seba samého
Janka
Pochopila jsem,že člověk je zodpovědný za sebe a názory jiných na nás vůbec nemusí souviset s námi.Také jsem objevila nějaká zranění uvnitř sebe a spojila si proč mám v určitých situacích určité reakce.Mám teď více síly pro sebeprosazení v osobním životě.
Magdalena
Tento kurz mi změnil život! Díky Natálce jsem se konečně naučila, jak být sebou a být šťastná s tím, kdo jsem. Její rady a cvičení mi pomohly rozpoznat a překonat mé nedostatky. Každý den jsem se těšila na nová videa a nové poznatky. Díky Natálce se cítím silnější a sebejistější.
Lea
Tento kurz je pro mě jako objevení nového světa. Není snad jediný den, kdy bych nezískala nějaký nový vhled do svého života. Děkuji Natálce za to, že mi otevřela oči a ukázala, že být sebou je cesta k opravdovému štěstí. Je to něco, co nemá cenu vyjádřit slovy, musíte to sami zažít.
Andrea
Váš kurz 'Štěstí být sebou' mě úplně dostal. Nikdy jsem nezažila něco tak inspirujícího a užitečného. Každé vaše slovo a cvičení mě posouvalo směrem k lepší verzi sebe sama. Děkuji vám za to, že jste nám dala možnost prožít tento nezapomenutelný kurz.
Anet
Tento kurz bol pre mňa naprosto fantastický! Natálka je skvelá mentorka a jej rady a tipy sú zlaté. Pochopila som, ako byť šťastný sám so sebou a ako sa vyrovnať so svojimi nedostatkami. Každý deň som sa tešila na nové videá a nové poznatky. Vďaka Natálke sa cítim silnejšia a šťastnejšia.
Patrícia
Kurz předčil mé očekávání , jsem posílena novými informacemi , velkou energií a novým pohledem na život. Děkuji Natálce za skvělá videa a podporu,jste úžasná:). Vím co jsou mé slabé stránky,na čem chci zapracovat a jak změnit svůj život.:) Doporučuji všem kteří nevědí jak dál...
Luci
Tento kurz splnil moje ocakavania, temy boli zaujimavo spracovane. V tomto kurze som zistila, ze nie som jedina, ktora je velmi empaticka a tak je pre mna Natalka prikladom, ze pokial na sebe pracujeme, tak mozeme byt kazdym dnom viac a viac stastny a plnit si svoje ciele a tuzby.
Zuzana
Po letech znovu práce na osobním růstu. Výklad je změna,ne jenom knihy. Mnoho zpestření pro kontakt. Moc pěkné. Velmi hezký přístup od srdce. Prostě s láskou.
Miloslava Strakova
Kurz se mi velmi líbil. Slova paní Natálie pro mne byla velice inspirující a díky cvičením jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí sama o sobě. K pracovním listům se budu určitě i v budoucnu vracet. Moc děkuji za skvělých pět dní.
Lucie
Kurz bych doporučila, každý si díky kurzu udělá revizi svého já. V čem má mezery, co může zlepšit nebo změnit. Také i že v některých oblastech je to v pořádku. Díky kurzu si může každý zjistit jak být opravdu šťastný.
Péťa
Natálka, ďakujem vám zo srdca za tento úžasný kurz! Môj život prebleskla nová energia a nadšenie. Vaše videá sú plné múdrosti a inšpirácie. Teraz viem, že som robila veľa chýb, ale vďaka vám mám šancu ich napraviť a byť šťastná s tým, kým som. Vaša práca je dôležitá a oceňujem, že ju robíte dostupnou pre všetkých.
Radka
Kurz je mířen spíše na lidičky, kteří až tak nevědí, co se sebou. Věřím, že tito díky kurzu mohou najít alespoň částečně své sebeurčení. Osoby, které znají svou sebehodnotu, kurz utvrdí v tom, že se nemýlí, že na život jako takový nahlíží zcela správně.
Jindra S.
Natálie jde vždy přímou cestou k tomu, kde je možné hledat řešení zlepšení jakékoli oblasti života ...podává informace, které jsou klíčem k tomu, jak se posunout z místa
Jana Vaňková
Kurz byl velmi zajímavý, empatický, v milé atmosféře paní Natálie. Díky úkolům a komentářům jsem si uvědomila spoustu věcí, co bych měla ve svém životě změnit. Snad se mi to alespoň trochu podaří.
Jana
Ano tento kurz splnil mé očekávání. Dověděl jsem se spoustu nových věcí a dostal potvrzení, že to co dělám, je správně.
Zbyněk
Kurz se mi líbil velmi. Myslela jsem, že toho o tomto tématu a o sobě již vím hodně, ale kurz mi ukázal, že stále toho moc nevím a musím na sobě ještě dost zapracovat.
Šárka B.
kurz splnil moje ocakavania, jednak mi pripomenul, co som uz vedela, len som nato pozabudla, a obohatil ma o nove vhlady
Adrika
Kurz se mi moc líbil. Byl prospěšný, ukázal mi směr v mojí cestě za sebepoznáním.
Alena
Cítila jsem se komfortně, bavilo mě to, těšila jsem se vždy na další den , zajímavé a plodné téma.
Rozárka

Co říkají účastníci našich kurzů a maratonů:

  • Formát: Každý den se můžete těšit na video a stručný popis zadání. Všechny materiály Vám budou k dispozici v členské sekci.
  • Intenzita: Každý den kurzu se Vám bude otevírat nové zadání.
  • Komunikace: V členské sekci je možnost komunikovat s dalšími účastníky kurzu pomocí komentářů. Inspirujte se a buďte inspirací pro ostatní.
  • Přístup k materiálům Vám zůstane po dobu 6 měsíců po ukončení kurzu. Můžete se k materiálům v klidu vrátit i později.

Udělejte krok k svému lepšímu životu již dnes!

Cena 

1890 Kč

1290 Kč

Exkluzivní akční cena jen na této stránce.
Cena na webu - 1890 Kč.

Do začátku zbývá:

Garance spokojenosti

Na tento kurz se vztahuje 100% bezpodmínečná záruka vrácení peněz.
To znamená, že když po zakoupení nebo absolvovaní prvních 2 dnů zjistíte, že kurz neodpovídá Vašemu očekávání, vrátíme Vám celou uhrazenou částku zpět.

Odpovědi na nejčastější otázky:

Jak maraton probíhá a kolik času budu potřebovat?

Maraton trvá 5 dnů. Práce na každém modulu vyžaduje cca 40-60 minut. Zadání najdete v členské sekci. Každý den se v členské sekci zpřístupní nové video maratonu. Zároveň každý den obdržíte e-mail s odkazem na stránku aktuálního dne.

Dostanu během maratonu nějakou podporu nebo zpětnou vazbu?

Abyste měli co nejlepší výsledky, nabízíme Vám možnost komentování úkolů maratonu v komentáři v členské sekci. Na každý komentář získáte zpětnou vazbu od kurátora maratonu nebo dalších účastníků. V případě technických otázek se můžete na nás kdykoli během maratonu obrátit.

Jak dlouho budu mít přístup k materiálům maratonu?

Přístup budete mít po dobu 3 měsíců. Optimální doporučený čas na absolvovaní maratonu je 5 dnů.

Jaký je další postup po provedení platby?

Obdržíte e-mail potvrzující úspěšnou platbu a přístupové údaje k členské sekci. Pokud jste již registrovaní v členské sekci NataliaBykova.cz, obdržíte e-mailem odkaz přímo na kurz. Kurz můžete také najít v záložce Moje kurzy nebo Můj profil.

Co se stane, když po zakoupení maratonu pochopím, že se mi nelíbí?

Na tento maraton se vztahuje 100% bezpodmínečná záruka vrácení peněz. To znamená, že když po zakoupení nebo absolvovaní prvních 2 dnů zjistíte, že maraton neodpovídá Vašemu očekávání, vrátíme Vám celou uhrazenou částku zpět.

Mám jiný dotaz, kdo mi na něj odpoví?

Napište na info@nataliabykova.cz, náš tým Vám s radostí odpoví.

Svůj lepší život člověk může začít vytvářet kdykoli, 
třeba právě teď. Tak se do toho pusťte.