ONLINE KURZ

ŽIJTE NAPLNO

Staňte se lepší verzí sebe sama a začněte se cílevědomě přibližovat životu svých snů.

Budete mít více
sil a energie

Zlepší se Vaše
vztahy s lidmi

Zlepšíte svou finanční oblast

Najdete zdroje radosti 

Cítíte, že nastal čas konečně něco změnit?

  • Sníte o těle naplněném energií a harmonických vztazích, toužíte najít práci, kterou byste měli rádi, ale něco Vám v tom stále brání.
  • Už Vás omrzel šedivý život, chcete být šťastní, cítit se naplnění a konečně vést život svých snů.
  • Jste ochotni na sobě pracovat, ale nevíte, čím začít a co dělat, aby se výsledky dostavily co nejdřív.

Online kurz ŽIJTE NAPLNO nabízí komplexní řešení, jak zlepšit život ve všech životních oblastech.

0
Modulů s domácími úkoly
0
Praktických zadání
0
Hodin bonusových videí
0
Šťastných absolventů

Program kurzu:

Modul 1 - Životní rovnováha a život vašich snů.

Uvědomíte si, že dokážete všechno, uděláte životní analýzu, odhalíte problémové životní oblasti a sestavíte si mapu svého ideálního života.

Modul 2 - Zdraví a dlouhý věk.

Ohodnotíte stav Vašeho zdraví, naučíte se vnímat signály a varování vlastního těla, sestavíte plán zlepšení oblasti zdraví vypracováním vlastních zdravých rituálů.

Modul 3 - Kariéra a profesionální činnost.

Uděláte analýzu aktuální situace v oblasti kariéry, podíváte se do očí svých perspektiv, zjistíte své silné a slabé stránky v oblasti kariéry, pochopíte, jaká činnost je pro Vás optimální.

Modul 4 - Finance, dostatek, hojnost.

Pochopíte, jaké jsou možnosti zlepšení Vaší finanční situace, odhalíte nejefektivnější cesty výdělku, zapracujete na svých omezujících přesvědčeních a uvidíte cestu k dostatku a hojnosti.

Modul 5 - Tajemství utváření šťastných vztahů.

Zjistíte, jaké jsou základy harmonického vztahu, jaké mohou být role partnerů ve vztahu a ohodnotíte ty Vaše, pochopíte, co je potřeba pro vytvoření nového vztahu a zlepšení stávajícího.

Modul 6 - Budování inspirujícího okolí.

Zjistíte, jak nás naše okolí ovlivňuje, jaké jsou 3 součásti úspěchu, jak správně provést očistu ve svém okolí, nastavit vlastní hranice a vytvořit si opravdu inspirující okolí.

Modul 7 - Osobní rozvoj.

Uvědomíte si moc vlastních přesvědčení, zjistíte, jak nacházet čas a možnosti pro každodenní zlepšení a rozvoj, naučíte se zvedat osobní efektivitu a využívat neuroplasticitu svého mozku.

Modul 8 - Utváření zářivého života Vašich snů.

Odhalíte své zdroje životní síly, začnete budovat výrazný a naplněný život, zjistíte, jak získat a posílit v životě všechno dobré.

Udělejte krok k lepšímu životu již dnes!

AUTORKA PROGRAMU

NATALIA BYKOVÁ

úspěšná podnikatelka, vystudovaná ekonomka, motivační speaker, zakladatelka českých online projektů osobního rozvoje.

"Tento program už pomohl více než 1500 lidem žít pestrým a naplněným životem. Budu velmi ráda, pokud se rozhodnete
projít cestu zlepšování vlastního života spolu se mnou."

Po ukončení kurzu:

  • Stanete se lepší verzí sebe sama.
  • Сestou každodenní práce na sobě položíte základ vytvoření nového, kvalitního životního stylu.
  • Sestavíte přesný bodový plán zlepšení každé ze svých životních oblastí.
  • Začnete se cílevědomě přibližovat životu svých snů.

Reference naších absolventů

Docela nedávno jsem sama sebe neměla moc v oblibě. A ani s lidmi mi to moc neklapalo, neuměla jsem pořádně říct, co od nich chci a nevěděla jsem, co to je přijmout zodpovědnost. Většina věcí tak nestála za nic, marodila jsem a brala hrozně málo peněz. Nevěděla jsem co mám dělat jen jsem věděla, že to takhle dál nechci. Moc jste mi pomohla si věci uvědomit a správně se ptát. Dneska vím, že když něco chci, musím za tím jít. Najít své slabiny i silné stránky. Snažím se držet toho, co jste v kurzu říkala a pomáhá mi to. Byla jsem na pohovoru v jedné firmě a vypadá to, že dostanu místo tam kde jsem chtěla. Budu mít lepší život. Moc děkuji.
Miroslava Horáčková
Úkoly mě nasměrovaly k tomu, že jsem si je jednotlivé představy a plány více zkonkrétnila, mám jasnější představu o blízké budoucnosti a hlavně mi to otevřelo oči v tom, že rozhodně není na co čekat, ale že musím jednat!!!! Děkuji za celý kurz, byla jsem velmi mile překvapena a moc ráda jsem si pouštěla všechny přednášky k vaření a pečení. Těším se na další sledování Vašich přednášek a přeji Vám, paní Natálko, aby se Vám všechno to dobro, naděje a pozitivní mysl stonásobně vracela!!!
Katka M.
Fakt by mě nikdy dřív nenapadlo, že mě nějaký kurz může vůbec změnit. Nejdřív to bylo dost těžký, protože jsem toho musel spoustu měnit. Pak už to bylo víc v pohodě a musím říct, že si připadám jako někdo jiný. Cítím se mnohem líp. Mám mnohem lepší výsledky. Hlavní co – přestal jsem se bát jít do změn. Na začátku by mě ani nenapadlo jít na nějaký další váš kurz, ale teď jsem vlastně už rozhodnutý. Rád bych Vás doporučil každému, protože je úplně nejvíc zjistit, že člověk fakt může být lepší.
Petr Urban
Nějakou "chvilku" už se osobně rozvíjím a tento kurz mě zaujal už jen samotným názvem a tak jsem ho prostě musel zkusit. Je to kurz, který mi pomohl odhalit zase o něco více má slabá místa a to na čem bych měl začít více pracovat, abych uspěl ve všech oblastech života(zdraví, finance atd.). Je to i velmi dobře napsané, takže pokud váháš zda do toho jít, určitě do toho běž! Věřím, že tě to též posune vpřed!
Patrik Černotawww.napravnetechniky.cz
Jdu teď po malých krocích za svým snem. Věřím teď, že je to opravdu možné. Dřív jsem na takové věci moc nevěřila, ale teď vím, co to je a že existuje vnitřní potenciál. Moc vám děkuji Natálko za srozumitelné informace, které pro mě měly opravdu velkou cenu. V mém případě vaše skvělá péče a úsilí se neminuly účinkem. Budu se doporučení držet.
Lenka Ševčíková
Díky za to, že nám pomáháte přiblížit si život svých snů. Až teď jsem si uvědomila, že můj lepší život je už docela blízko. Z práce na sobě mám velkou radost, vyloženě mě to baví. Jsem opravdu vděčná osudu, že mě s vámi seznámil a že mě napadlo jít do Vašeho kurzu. Moc Vám za všechno děkuji. Myslím, že lidem hodně pomáháte.
Hana Marešová

Cena kurzu

1990,-

390 Kč

(14 €)

Garance spokojenosti

Na tento kurz se vztahuje 100% bezpodmínečná záruka vrácení peněz.
To znamená, že když po zakoupení nebo absolvovaní prvních modulů zjistíte, že kurz neodpovídá Vašemu očekávání, vrátíme Vám celou uhrazenou částku zpět.

Odpovědi na nejčastější otázky:

Jak kurz probíhá a kolik času budu potřebovat?

Kurz obsahuje 8 modulů. Práce na každém modulu vyžaduje 20-40 minut. Zadání najdete v členské sekci. Můžete se do nich pustit kdykoliv. Přístup ke každému dalšímu modulu získáváte po splnění úkolů předchozího modulu.

Dostanu během kurzu nějakou podporu nebo zpětnou vazbu?

Abyste měli co nejlepší výsledky, nabízíme Vám možnost komentování úkolů kurzu v komentáři v členské sekci. Ke každé otázce dostanete zpětnou vazbu od kurátora. Také v případě technických otázek se můžete na nás kdykoli během kurzu obrátit.

Jak dlouho budu mít přístup k materiálům kurzu?

Přístup budete mít po dobu 3 měsíců. Optimální doporučený čas na absolvovaní kurzu je 14 dnů.

Jaký je další postup po provedení platby?

Obdržíte e-mail potvrzující úspěšnou platbu a přístupové údaje k členské sekci. Pokud jste již registrovaní v členské sekci Smart Akademie, obdržíte mailem odkaz přímo na kurz. Kurz můžete také najít v záložce Moje kurzy nebo Můj profil.

Co se stane, když po zakoupení kurzu pochopím, že se mi kurz nelíbí?

Na tento kurz se vztahuje 100% bezpodmínečná záruka vrácení peněz. To znamená, že když po zakoupení nebo absolvovaní prvních modulů zjistíte, že kurz neodpovídá Vašemu očekávání, vrátíme Vám celou uhrazenou částku zpět.

Mám jiný dotaz, kdo mi na něj odpoví?

Napište na info@smartakademie.cz, náš tým Vám s radostí odpoví.

Staňte se lepší verzí sebe sama
a začněte se cílevědomě přibližovat životu svých snů!