NASTARTUJ
SVŮJ LEPŠÍ ŽIVOT

Online Kurz

Začátek

22. 7. 2024

Staňte se lepší verzí sebe sama
a začněte se cílevědomě přibližovat životu svých snů.

Program kurzu:

Den 1
Výchozí bod

Ohodnotíte Vaší stávající životní situace. Objevíte své silné a slabé stránky.

Den 2 
Cílová stanice

Pochopíte svá přání ověříte jejich kvalitu a pravost pro Vás.

Den 3
Stop omezením

Zapracujete na svých omezujících přesvědčeních a zjistíte, jak se jich zbavovat.

Den 4
Dekompozice

Spojíte svá přání se svými časovými možnostmi. Stanovíte si realistické a pochopitelné cíle.

Den 5
Zlepšení vztahů

Zjistíte, jak zlepšit oblast vztahů a stanovíte si cíle a priority ve vztazích.

Den 6
Finanční cíle

Zjistíte, jak zlepšit stav svých financí a stanovíte si cíle a priority v oblasti financí.

Den 7
Zlepšení zdraví

Zjistíte, jak zlepšit oblast zdraví a stanovíte si cíle a priority v této oblasti.

Den 8
Jak se nevzdat

Zjistíte, jak zachovávat vysokou úroveň motivaci pro plnění svých cílů.

AUTORKA ONLINE KURZU

NATALIA BYKOVÁ

Vystudovaná psycholožka a ekonomka, mentorka osobního rozvoje, průvodkyně na cestě k lepšímu životu. Úspěšná podnikatelka, zakladatelka online projektů osobního rozvoje ProNaladu.cz, Adaline.cz, ProKondici.cz s roční navštěvností přes 4 miliony čtenářů.

Osobnímu rozvoji se věnuje od roku 2005. 
Kurzy Natálie za posledních 5 let absolvovalo více než 9000 lidí.

Pomáhám lidem, aby se stali svou lepší verzí a začali žít naplno.

Co říkají účastníci tohoto online kurzu:

Také bych chtěla moc poděkovat za tento kurz, cením si času, práce, zkušeností a energie, které jste Natálko do celého maratonu vložila. Díky maratonu jsem se více utvrdila v tom, kterým směrem se budu dále ubírat a že je zbytečné se vzdávat hned na začátku, když jsem ještě ani nevykročila. Tento kurz beru jako velkou inspiraci a odrazový můstek k dosažení mých snů a svého lepšího já. Zdravím také všechny účastníky maratonu a držím palce nejen pro to, aby se Vám zdárně podařilo dojít k Vašemu lepšímu já, ale hlavně pro to, abyste si užívali celou tu cestu, kterou je potřeba projít. Ještě jednou děkuji za vše.
Jana
Kurz byl pro mne hodně prospěšný. V životě nás ovlivňuje hodně věcí a toto mi pomohlo si uvědomit, co mám a co chci a jít si za tím a být vytrvalá. Líbilo se mi příjemné vystupování paní Natálky, vysvětlení a rozebrání po jednotlivých tématech, též, že se to dalo stáhnout a pro své potřeby použít. Otevřelo mi to nové obzory a možnosti, též jsem si uvědomila, co dělám docela dobře a co je třeba zlepšit. Děkuji za vaši práci a pomocnou ruku při plnění našich životních věcí.
Markéta M.
Super 🙂 očekávání splnil, cítila jsem příjemně, ujistila jsem se ve vnímání svých potřeb. Určitě je maraton start, ne konec, videa je vhodné projít vícekrát i v odstupem nějakého času a posouvat se dál, aby to člověk vstřebal. Predavate opravdu mnoho kvalitních informací a to lehce pochopitelně formou. Líbila se mi moc i vedená meditace. Odnáším si krásnou vizi lepšího já a rozhodovací otázku pro maličká rozhodnutí v každodennosti - přibližuje mě k mé lepší verzi nebo mě drží v minulosti?
Denisa
Maraton splnil mé očekávání, dal mi nové podněty (plánování, dekompozice), nové inspirace, komentáře účastníků, milé reakce vašeho týmu. Jsem opět na cestě blíž ke své lepší verzi. Můj pohled na život je ten, že co nelze změnit, lze zmírnit vlastním přístupem, pohledem na problematiku. Budu ještě více posilovat své myšlenky a přání, už se některá i splnila nebo pomalu ale jistě plní. Vše nejlépe v klidu a s nadhledem, stejně není co ztratit, leda získat.
Ester
Tento maraton mě neskutečně nakopl do nového roku, který je přede mnou. Krásně jsem si zrevidovala, porovnala plány, vize na tento rok s rokem loňským a viděla jsem co se mi povedlo a kde je třeba pokračovat a co chci vylepšit. Úžasné, nenásilné otevření očí a srdce. Energie a chuť nevzdávat se a jít dál za svou lepší verzí. Ujištění že nevěřím, ale VÍM že dojdu kam chci. Děkuji moc za krásný a s láskou vytvořený tento maraton...
Petra
Maraton hodnotím pozitivně. Má očekávání splnil. Nejvíce přínosné pro mě bylo utřídění si a ujasnění myšlenek ohledně mých plánů na tento rok a i celoživotních vizí. Pochopila jsem to, že své megaplány, mega svým počtem i obsahem, nemusím zvládnout hned teď, tento rok...ale, že mnohem důležitější je cesta jejich plnění. Plnit je tak, aby mi přinášely radost a potěšení, abych si je užívala.
Anna
Chtěla jsem pomocí při změnách, které dělám a přišlo mi to do emailů tak jsem to zkusila. Uvědomuji si věci více do hloubky. Uvědomuji si věcí z více úhlů. Pomohlo mi, že letošní plány a nápady se mnou někdo sdílel a vedl mě. Velmi obohacující byla i podpora konkrétně pro mě osobně ve formě odpovědi na moje otázky. Určitě se zúčastním i příště pokud bude. Děkuji
Jana
Velmi zdravím a děkuji. Před rokem byl tento kurz velké poprvé a od té doby jsem prošla dalšími a mám za sebou velký kus cesty a ještě mám hodně před sebou. Během jednoho roku se událo tolik významných změn v mém životě. Je to radost. Je to úžasný POCIT: VĚDĚT co momentálně vím a velmi se těšit z přítomného okamžiku za jakýchkoliv podmínek. Ať se daří. Velké díky!
Eva
Nejprve jsem nevěděla co od kurzu očekávat a jsem moc milé překvapena a nadšená. Kurz mi změnil můj každý den, dokázal mě odpoutat Od starosti z práce a zaměřit se na mě a věnovat čas sobě. Nádhera. Děkuji vám za tento kurz a přeji vám jen to dobré.
Luci
Paní Natália je výborná lektorka, veškerá její viděla i materiály byly velmi přínosné. Moc mi pomohla dát si svůj život do pořádku a pracovat na změně. Moc jí za to děkuji.
Simona
Kašlete na předsevzetí, jestli v novém roce opravdu něco chcete, přihlaste se do tohoto kurzu. Dozvíte se totiž, co opravdu chcete a ještě zde dostanete návod, jak na to.
Martina
Jsem rada, ze Vaše kurzy existuji, ze je mohu doporučovat dále, a ze i mé okolí je stejně tak nadšeno jako já. Vážím si Vaší práce.
Jana
Zhodnocení 5 životních oblastí a stanovení ročních cílů mi pomohlo ujasnit, kde jsem a kam se chci posunout. Sdílení s ostatními účastníky maratonu bylo inspirující.
Sofie
  • Formát: Každý den se můžete těšit na video a stručný popis zadání. Všechny materiály Vám budou k dispozici v členské sekci.
  • Intenzita: Každý den kurzuse Vám bude otevírat nové video a zadání.
  • Komunikace: V členské sekci je možnost komunikovat s dalšími účastníky maratonu pomocí komentářů. Inspirujte se a buďte inspirací pro ostatní.
  • Přístup k materiálům Vám zůstane po dobu 3 měsíců po ukončení kurzu. Můžete se k materiálům v klidu vrátit i později.

Darujte si novou zářivou budoucnost,
kterou si s láskou a uvědoměním vytvoříte sami.

Vaše investice do sebe:

2790,-

/ 113 €

Garance spokojenosti

Na tento kurz se vztahuje 100% bezpodmínečná záruka vrácení peněz.
To znamená, že když po zakoupení nebo absolvovaní prvních 3 dnů zjistíte, že kurz neodpovídá Vašemu očekávání, vrátíme Vám celou uhrazenou částku zpět.

Co říkají účastníci našich kurzů a maratonů: