7 KLÍČŮ K

VAŠEMU ŠTĚSTÍ

WEBINÁŘ ZDARMA

07.11.2023 v 18:00

Setkání proběhne ve formě vysílání na YouTube.
Záznam bude dostupný všem přihlašeným během 48 hodin.

Registrace ukončena

Je ti 25+ - jsi plná naděje, věříš, že celý svět je pro tebe a vše je možné. Vstupuješ na cestu života s růžovými brýlemi a chystáš se dobýt svět. Hledáš sebe, zkoušíš se v různých rolích, snažíš se usadit se v životě. Ale stále věříš v to nejlepší a v to, že vše je možné.

A tady už je ti 30+. Máš práci, manžela nebo partnera, možná děti. Stále se díváš s nadějí do budoucnosti, sníš o krásném životě a věříš, že jednoho dne si přece jen začneš žít tak, jak si přeješ. Jen je potřeba, aby se něco změnilo - situace v zemi, plat nebo možnost kvantového skoku do nové reality, anebo třeba výhra v loterii...

Je ti 40+. Buduješ svou kariéru, vztahy buď fungují nebo jsou složité, děti rostou a vyžadují pozornost. Život utíká rychle vpřed. Uvnitř jsi stále ta samá holčička, která sní o lepším životě. Už začínáš uvažovat o opuštění svého pohádkového hradu a sestoupit na zem, žít jako všichni. Díváš se na slunné fotky blogerů na Instagramu, kteří jezdí luxusními auty, odpočívají na exotických plážích, mají dokonalá těla, dokonalé vztahy a dokonalé děti, a upřímně řečeno, štve naštve. Z toho je ti nevolno, smutno a špatně, protože uvnitř tebe je bolest. Bolest z toho, že žiješ ve stínu a rutině. Také bys chtěla tak, jako oni, cítíš, že bys to také mohla, ale nerozumíš, co dělají, aby žili v té realitě, v níž žijí. Uvnitř tebe je velká otázka - proč žijí tak, jak já chci, a já ne? Proč někomu všechno, a jiným nic? Uvnitř stále slyšíš hlas naděje "možná i já mohu, možná ještě není vše ztraceno." Ale nevíš, co dělat, čím začít, a postupně přestáváš věřit, že je to vůbec možné.

Je ti 45+. Přichází krize středního věku. Poslední šance tě probudit ze spánku a říct "vstávej, ty to dokážeš, ještě stále je šance vše napravit." Někdy tento kopanec od života přichází ve formě zničení všeho, co jsi vytvářela po léta - vážná nemoc, ztráta práce, zhroucení podnikání, rozpad vztahů, úmrtí někoho blízkého. Někdy to funguje a lidé se probouzejí - uvědomí si, že jsou jediní tvůrci svého života a musí jít za svým snem, že vše je možné, pokud věříš a krok za krokem jdeš k lepšímu životu. A kdo kromě tebe to může změnit? Někdy i velké katastrofy nejsou schopny probudit člověka ze spánku a ten rezignuje na svá přání, souhlasí s šedým rutinním životem - práce, domov, protože "mi to není dáno", "na co jsi čekala, všichni tak žijí", "karma je taková", "mám takový osud" a mnoho dalších výmluv. Jen aby se zbavil bytostných povinností vůči sobě, nezatěžoval sebe nesplnitelnými sny a žil klidně "jako všichni".

Ale bez ohledu na to, kolik ti je let, uvnitř tebe stále žije malá holka, která věří ve svou jasnou a světlou budoucnost, věří, že můžeš dosáhnout všeho na světě, splnit své sny, být v dokonalé fyzické kondici, mít krásné tělo, dělat to, co miluješ, a dostávat za to slušné odměny, které ti zajistí úroveň života odpovídající stavu štěstí. Mít skvělé vztahy, ve kterých jsi milující a milovaná, být skvělou matkou, dcerou a přítelkyní, vědět, proč žiješ a jak chceš prožít tento život.

Ta holka stále existuje v tobě a stále věří v tebe. A nikdy nepřestávala věřit. A pokud vezmeš energii této holky a půjdeš budovat svůj nejlepší život a svou nejlepší verzi, určitě se ti to podaří.

Věřit v sebe - to je jen část skládačky. Musíš také vědět, co přesně je třeba udělat.

Chápu tvé pocity, byla jsem tam, vím, jaké to je, chtít si lepší život a nevidět cestu. Znám ty pocity beznaděje a bezmoci. Hledala jsem cestu mnoho let a tu jsem objevila.

Podám ti ruku a provedu tě cestou, protože tu cestu znám. Nejen proto, že jsem ji prošla osobně, ale i proto, že mám o ni odbornou představu a provedla jsem stovky lidí touto cestou a oni teď žijí takový život, o kterém si mohli jen snít.

Těším se na tebe na webináři a prosím nikdy se nevzdávej a nepřestávej snít. Klíče ke šťastnému životu jsou ve tvých rukou. Jen se pozorně podívej a dej je do správného zámku.

Ty to dokážeš, věřím v tebe!

NATALIA BYKOVÁ

Vystudovaná psycholožka a ekonomka, mentorka osobního rozvoje, průvodkyně na cestě k lepšímu životu. Úspěšná podnikatelka, zakladatelka online projektů osobního rozvoje ProNaladu.cz, Adaline.cz, ProKondici.cz s roční navštěvností přes 4 miliony čtenářů.

Osobnímu rozvoji se věnuje od roku 2005. 
Kurzy Natálie za posledních 5 let absolvovalo více než 9000 lidí.
20 700+ sledujících na Instagramu

"Pomáhám lidem, aby se stali svou lepší verzí a začali žít naplno."

Reference účastníků našich kurzů a masterclassů

Hodnotím 1******* a viac 💯, cítila som sa veľmi príjemne, bezpečne, / jednoduchý náhľad, pochopenie čo, prečo a ako sa dejú mnohé vnútorné pochody v mojej mysli, na duši, v mojom vnútri,... / ako sa zmenil môj pohľad? veľa vecí sa dá pochopiť, vyriešiť, len sa netreba báť, byť autentická, dospelá, veriť si a chcieť si plniť svoje sny, túžby, a správať sa tak ako by som chcela, aby sa aj iní správali ku mne a hlavne byť sama sebou... aj keď empatická, milá, láskavá, nápomocná aj vďačná, za to čo mám... ❤️❤️❤️
Ajka
Moc děkuju. Pro mě bylo nejvíc zvědomení, jaký dopad má nevyřešený vztah s otcem a matkou. Pomohlo mi to i více pochopit, proč to máme se sestrou tak rozdílné. A pak byly super příklady, kdy jedná rodič a kdy dítě. Pro mě obrovský aha efekt v kurzu Život na světlé straně, který je naprosto úžasný! Já si píši deník a denně si tam dosazuji, v jaké roli jsem jednala. Hodně mi to pomáhá. Neumím ještě 100% ukočírovat praxi, ale vidím, že se to každým dnem lepší. Jste skvělá, umíte to krásně, hlavně jednoduše, vysvětlit. Moc děkuji.
Velmi srozumitelně a lidsky vysvětlené základní pojmy o třech složkách osobnosti - dítě, rodič, dospělý a dalších věcech, které s tím souvisejí. Pochopila jsem, co dělám špatně a dostalo se mi i návodu, jak z toho ven. Těším se na další masterclass a děkuji.
Pavla Kopecká
Asi největším přínosem kteréhokoliv kurzu Natálie je princip vnesení jednoduchosti a posvícení na cestu, když zrovna tápu v nějaké situaci. Vždy přínosné, laskavé " nakopnutí ".
Dagmar Škorpilová Facebook Duhový posel obrazy
Děkuji za skvělé vyprávění …. Vše zní tak logicky a jednoduše, prostě, dává to smysl ….. v podstatě jde o to zbavit se svých “představ a předsudků a ublíženého pohledu na svět, který vůbec nemusí být realitou” a vlastně aby hlava přestala komplikovat život a více se řídit pocity “tady je mi dobře, to jsem opravdu já, toto je, co opravdu chci JÁ” …… moc děkuji 🙏 ☀️
Moc děkuji. Pro mě dnes bylo zásadní uvědomění toho, že jsem v pozici rodiče. A proto na sebe tak tlačím a nedokážu se uvolnit… a také si dnes odcházím s uvědoměním archetypálně si urovnat vztahy hlavně s tátou, a ze všech křivd si vzít smysl… moc děkuji… a velmi se mi líbí 5 - ti hvězdičkový all inclusive… děkuji❤️
Děkuji moc🥰 za pojem Vesmírný all inclusive! Ten ve mně zarezonoval a náhle v měkounké energii cítím, že touto cestou si umím líp představit, jak si objednat lepší život.
Absolvovala jsem kurz Život na světlé straně, ale je to dávno a připomenutí a ujasnění nových situací, otázek je povzbuzením s tím pracovat.. Vy nikdy nezklamete. Vaše laskavost a nepotřeba tlačit na studenta mne vždy dostane. Moc děkuji.
Masterclass se mi moc líbil, našla jsem si nové a zajímavé podněty k zamyšlení, ale i praktické techniky k řešení běžných problémů. Jak přemýšlet nad svými emocemi. To pochopení proč jednáme, jak jednáme, je polovina úspěchu. Děkuji a doporučuji.
Kamila