ONLINE PROGRAM

ŽIVOT NA

SVĚTLÉ STRANĚ

Jak opustit destruktivní životní scénáře, vrátit se do rovnováhy, rozzářit své vnitřní slunce a stát se svou lepší verzí. 

Začátek: 29.04.2024

5 týdnů - 19 video lekcí - více než 9 hodin obsahu - 2 meditace

Zažíváte nějaký z těchto pocitů?

 • Cítíte, že nejste dost dobří.
 • Táhnete na sobě všechno, nemůžete si dovolit uvolnit se a nejste spokojeni s výsledky.
 • Děláte spoustu věcí pro druhé, ale necítíte vděčnost a pozitivní zpětnou vazbu.
 • Neumíte říkat ne, a když říkáte, cítíte se špatně.
 • Ostře reagujete na kritiku.
 • Nemáte dost energie, nestíháte spoustu věci.
 • Nevěříte sami v sebe, závidíte lidem, kteří jsou úspěšnější než Vy.
 • Neslyšíte sami sebe a někdy ani nevíte, co chcete.

To, že tyto pocity zažíváte, nejspíš znamená, že se dostáváte do destruktivních životních scénářů a máte posunutá některá vnitřní nastavení, které se pomocí speciálních technik se dají vrátit do vyváženého stavu. 

V programu Život na světlé straně nabízím účinné techniky, které Vám pomohou uvidět spouštěče Vašich destruktivních scénářů a reakcí. 

 

Uvidíte, proč se chováte právě takto a máte výsledky, které máte. A ukážu, jak můžete vyvážit svá vnitřní nastavení, abyste objevili své vnitřní slunce.

S jakým výsledkem můžete počítat?

 • Pochopíte, do jakého destruktivního scénáře se dostáváte, co je spouštěčem a jak z toho ven.
 • Naučíte se jemně vyrovnávat své vnitřní nástroje a stanete se svou lepší světlou verzí.
 • Přestanete žít ve stínu dalších lidí a plnit cizí očekávání nebo bojovat se životem za své štěstí a vše držet pod kontrolou. Objevíte svůj bod vnitřního klidu.
 • Uvidíte, co se skrývá za chováním dalších lidí a naučíte se v klidu reagovat na vše, co se děje kolem Vás.
 • Zapracujete na svých osobních hranicích a zjistíte, jak říkat ne a cítit se přitom dobře.
 • Zlepší se Vaše sebevědomí, začnete slyšet a vážit si sami sebe.
 • Objevíte zdroj své vnitřní síly, začnete si věřit, dovolíte si jít za svými sny a žít podle sebe.

Zkrátka získáte vnitřní celistvost, sebevědomí, začne ve Vás proudit energie a budete se cítit mnohem lépe. Opustíte destruktivní scénáře a začnete žít na světlé straně svého života.

Program kurzu

Modul 1 - Život na světlé straně - Intenzivní část kurzů - 7 lekcí

Destruktivní scénáře - jaké jsou, jak se tam dostáváme a jak z toho ven.
Přenastavení svých vnitřních nastavení, objevení bodu svého vnitřního klidu.
Vystup z dětské a rodičovské pozici. Dospělá pozice.
Vytvoření své lepší verze pro život na světlé straně.

Modul 2 - Jak lépe pochopit sebe a další lidé - 3 lekce

Proč se lidé chovají určitým způsobem, co za tím stojí.
Jak pochopit svá slabá místa ve vztahu se sebou a začít mít rádi sami sebe.
Jak vylepšit komunikaci se svým okolím a vidět více projevů lásky.

Modul 3 - Nastavení osobních hranic - 3 lekce

Jaké máme osobní hranice a proč na některé výroky reagujeme ostře.
Jak efektivně nastavit osobní hranice se svou rodinou a přáteli.
Jak v klidu reagovat na kritiku a hate.
Jak se naučit říkat NE a cítit se přitom dobře.

Modul 4 - Objevit zdroje své energie - 3 lekce

Pochopit, co Vás zbavuje energie a kde máte její zdroje.
Naučit se odpouštět bolestivé situace z minulosti.
Přijmout a pochopit své rodiče.
Zvýšit svou energetickou kapacitu.

Modul  5 - Přenastavit vnitřní filtry a dovolit si žít naplno - 3 lekce

Přenastavit vnitřní filtry a naučit se vidět nové možnosti.
Zapracovat na sebepřijetí, pochopit svou jedinečnost.
Dovolit si žít podle sebe, jít za svými sny a věřit v sebe.

AUTORKA ONLINE PROGRAMU

Ing. NATALIA BYKOVÁ

Vystudovaná psycholožka a ekonomka, mentorka osobního rozvoje, průvodkyně na cestě k lepšímu životu. Úspěšná podnikatelka, zakladatelka online projektů osobního rozvoje ProNaladu.cz, Adaline.cz, ProKondici.cz s roční navštěvností přes 4 miliony čtenářů.

Osobnímu rozvoji se věnuje od roku 2005. 
Kurzy Natálie za posledních 5 let absolvovalo více než 9000 lidí.

"Pomáhám lidem, aby se stali svou lepší verzí a začali žít naplno."

Co říkají účastníci tohoto programu:

Program od začátku do konce byl perfektně uspořádán, vše na sebe krásně postupně navazovalo. Spousta moudrosti, rad, triků, životních zkušeností. Natálka se nám také otevřela, když nám sdělila své příběhy z dětství, studií a života. Laskavost se kterou k nám Natálka hovořila, bylo velké pohlazení na duši a zároveň také nakopnutí ke změně a utvrzení v tom, že my jsme jedineční a my si zasloužíme to nejlepší. Jsem celým programem neskutečně nadšená. Nádherné a nečekané byla zpětná reakce Natálky, kdy každému z nás osobně věnovala svou odpověď.
Bylo to jak setkání s andělem, který na Vás hledí z výšky, poslouchá vás a pak Vám napíše povzbudivý a chápající vzkaz. Příjemné bylo i setkání se všemi účastníky kurzu, kdy jsme se navzájem povzbuzovali, nebo jen četli příběhy a starosti jiných lidí. Myslím, že všichni, kdo jsme se zúčastnili, tak jsme lidé na Světlé straně! jen jsme to vlivem okolností zapomněli. Tento kurz v nás zažehl opět to světlo a ten oheň. Na nás je ho udržovat a nenechat ho vyhasínat. Nádherné, krásné, neskutečné!!! Děkuji z celého srdce!!
Marie Němcová
Program předčil mé očekávání. Jsem nadšená. Cítila jsem se jako na příjemném rekreačním pobytu, kde je pečováno o mou duši, ale také sebevědomí, víru v sebe a spoustu dalšího. Připadám si moudřejší, silnější, zkušenější, sebevědomější i krásnější 🙂 Pochopila jsem spoustu věcí z minulosti a nastavila svou normu do budoucna. Jsem neskutečně vděčná, že jsem objevila Natálku a děkuji za vše co s velkou láskou a chutí dělá. Děkuji Vám s těším se na další Vaše projekty . Všem kurz doporučuji.
Marie
Děkuji vám za přínos do našich životů, za otevření očí i duše, za návod jak se poprat s životem, aniž bychom trpěli, ale naopak vyšli v nerovném boji jako vítězové!!! Díky Vám jsem silnější a k sobě laskavější. Ať se daří!
Staňa
Moc hezky bylo vysvětleno, jak to v člověku funguje. Že se musí naučit mít se rád, vážit si sama sebe. Odměňovat se a oceňovat se. Dávat sobě a nečekat to od druhých. Udělat si život krásným může každý z nás. Je zvláštní že si sami svému štěstí stojíme v cestě, právě tím, že bereme ohled na někoho jiného. Trápíme se často zbytečně. Naučila jsem se vážit si více sama sebe, a dávat si více. Že je to vlastně v pořádku dopřát si to nejlepší. Že si to zasloužím, ikdyž mi v dětství říkali něco jiného. Mohu opustit vzory svých rodičů, nemusím žít jako oni.
Je to skvělý ucelený program. Velká motivace mnoho informací , a hluboké pravdy. Je potřeba je jen zavést do svého života. Je to super - všem doporučuji 🙂
Michaela Mutinawww.essencezivota.cz
Tenhle program se mi moc líbil. Pro mě přišel v opravdu náročných dnech a dodával mi spoustu klidu, síly, motivace, chuť něco dělat a spoustu aha momentů a pochopení. Je mi smutno, že program končí. Určitě se k němu /k videím/ budu vracet a připomínat si všechny ty věci, které jsem se tu dozvěděla. Ať se daří Natálko a budu se těšit, že někdy příště zase u dalšího programu... Díky za všechno!
Adriana
Tento program naprosto předčil všechna má očekávání. Ze začátku jsem nevěřila tomu, že bych byla opravdu schopná změnit své vnitřní nastavení, ale měla jsem touhu to aspoň zkusit. A světe div se, ono se to nakonec skutečně podařilo. Myslím, že lepší kurz jsem si vybrat nemohla a určitě není můj poslední. Musím ještě jednou poděkovat Natálce, jak poctivě odpovídala na všechny naše komentáře, každému našemu příběhu se věnovala a podporovala nás. A za to jí kromě díků patří i můj velký obdiv. 🙂
Alice
Program je užitečný především pro uvědomění toho, co už všichni vlastníme uvnitř sebe. Jak pochopit sebe, přijmout se, umět na sobě pracovat s láskou. Program ukazuje sílu malých a nenáročných kroků k dosažení cílů. Vede k zamyšlení nad smyslem koloběhu života. Poskytuje uvědomění si vlastní moci a síly k realizaci změn v životě.
Vlasta Bačovská
V průběhu absolvování programu jsem se těšila na den, kdy mi přijde do emailu nová lekce. Každý den tím byl hezký a načerpala jsem novou inspiraci pro svůj život a mohla ji hned po malých krůčcích realizovat. Veškeré povídání je úzce propojeno s praktickým životem. Jsem nadšená jak obsahem lekcí, tak i kultivovaným a příjemným projevem Natálky. Program vřele doporučuji!
Eva
Přestože na sobě "pracuji" cca 30 let a mnohé jsem věděla, rozdíl je v tom, že kurz nejen popíše situaci, kdy se chováme z které pozice ( vnitřní dítě - rodič, život v boji či ve stínu apod.), ale dává jasné a pochopitelné nástroje, co s tím uvědoměním dělat, jak to nejen pochopit v souvislostech, ale hlavně jak pozměnit svůj postoj k sobě, druhým lidem a situacím. Velice si vážím ind. přístupu, že Natálka odpoví na každý komentář, poradí a odpoví na každý dotaz a problém. Úžasná ! Je to čistá duše a jemná i silná bytost pomáhající upřímně. Veliký dík a všem doporučuji.
Dagmar Škorpilová
Celý program byl pro mě velmi přínosný. Přinesl mi odpovědi na spoustu mých dosud nepochopitelných proč v mých reakcích a chování. Díky zpracování některých úkolů, jsem se mnohdy dostala sama sobě pod kůži a odhalila příčiny některých problémů. Videa byla velmi srozumitelná a logicky zpracovaná s mnoha konkrétními příklady a návody. Pomohlo mi to v práci na sobě, k mému osobnímu rozvoji a zlepšování. Pochopila jsem, že to jaký život žiji, si ovlivňuji já sama, vše začíná v mé hlavě a že pokud budu chtít, dokážu zázraky. Natálko, moc Vám ještě jednou za vše děkuji. Máte zlaté srdce a tím, co děláte, šíříte mezi lidmi lásku, radost a štěstí.
Lenka R.
 • Všechny materiály Vám budou k dispozici v členské sekci.
 • Intenzita: První týden se bude otevírat 1 nová lekce každý den, další 4 týdny – 3 lekce každý týden – Po, St, Pá. Celkem bude 19 lekcí a více než 9 hodin obsahu. Ke každé lekci dostanete pracovní list se zadáním ke zpracování.
 • Komunikace: V členské sekci je možnost komunikovat s dalšími účastníky programu pomocí komentářů. Inspirujte se a buďte inspirací pro ostatní.
 • Přístup k materiálům je na 2 roky, můžete se k nim kdykoli vrátit.

Udělejte krok k svému lepšímu životu již dnes!

0
Absolventů
0
Video lekcí
0
Hodin obsahu
0
Týdnů délka programu
0
Dnů přístup

Vaše investice do sebe:

7990 Kč

Nástup ukončen

Odpovědi na nejčastější otázky:

Jak program probíhá a kolik času budu potřebovat?

Program trvá 5 týdnů. Práce na každé lekci vyžaduje cca 40-60 minut. Zadání najdete v členské sekci. Když se v členské sekci zpřístupní nové video, obdržíte e-mail s odkazem na stránku aktuálního dne. Ke každé lekci dostanete pracovní list.

Dostanu během programu nějakou podporu nebo zpětnou vazbu?

Abyste měli co nejlepší výsledky, nabízíme Vám možnost komentování úkolů programu v komentáři v členské sekci. Na každý komentář získáte zpětnou vazbu od kurátorky kurzu. V případě technických otázek se můžete na nás kdykoli během kurzu obrátit.

Jak dlouho budu mít přístup k materiálům kurzu?

Přístup k materiálům budete mít na 1 rok.

Jaký je další postup po provedení platby?

Obdržíte e-mail potvrzující úspěšnou platbu a přístupové údaje k členské sekci. Pokud jste již registrovaní v členské sekci NataliaBykova.cz, obdržíte e-mailem odkaz přímo na kurz. Kurz můžete také najít v záložce Moje kurzy nebo Můj profil.

Co se stane, když po zakoupení programu pochopím, že se mi nelíbí?

Na tento program se vztahuje 100% bezpodmínečná záruka vrácení peněz. To znamená, že když po zakoupení nebo absolvovaní prvních 2 lekcí zjistíte, že kurz neodpovídá Vašemu očekávání, vrátíme Vám celou uhrazenou částku zpět.

Mám jiný dotaz, kdo mi na něj odpoví?

Napište na info@nataliabykova.cz, náš tým Vám s radostí odpoví.

Svůj lepší život člověk může začít vytvářet kdykoli, 
třeba právě teď. Tak se do toho pusťte.