Jak často se radujete ze svých úspěchů?

Je to dlouho, co jste se radovali ze svých úspěchů?
 
Mnoho lidí prohlašuje: Všechno je vlastně dobré, ale chtěl bych ještě něco víc.
 
Takových ALE je obrovské množství. A právě ona vám brání radovat se z výsledků a soustřeďují vás na to, čeho jste ještě nedosáhli.

A co se v tu chvíli děje na úrovni podvědomí? Dosáhli jste výsledků, i když snad ne tak velkých, jak byste si to byli bývali přáli. Ale místo co byste se z jejich dosažení radovali, začínáte si nadávat: Co je tohle za výsledek, to jsem nechtěl!
 
Jinak řečeno, prohlašujete vlastně toto: TAKOVÝHLE VÝSLEDEK NEPOTŘEBUJI!
 
Jenomže pro podvědomí je tohle špatný program.

Proč k tomu dochází?

Ztrácíte spojení se svým vnitřním dítětem. Ale právě ono má na starosti umění upřímně, dětsky se radovat z každého výsledku, z každého úspěchu. Kdysi jste své vnitřní dítě schovali někam velmi hluboko a v důsledku toho jste sami sobě přestali DOVOLOVAT.

Je to boj mezi CHCI a MÁM. Ale vy si ho nevšímáte a dál sami sebe omezujete. A tak dochází k tomu, že v životě je vlastně všechno správně, přímo vzorově, máte úspěchy, ale radost a uspokojení ne. Je vám to povědomé?

Vnitřní dítě touží po radosti a skotačení bez ohledu na to, kolik je vám let. Je tak zkrátka založeno. Jestliže jste se změnili v otravného „dospěláka“ s přesným plánem dalšího postupu, cítí se vnitřní dítě špatně. A spolu s ním je zle vaší inspiraci, tvorbě a intuici.

Vnitřní dítě je v každém z nás. Je zdrojem rezerv a energie k dosahování cílů a získávání toho, po čem toužíme.Bez harmonie s ním ztrácejí vaše cíle rychle energii a nacházíte jen samé obtížné cesty k jejich dosažení.

Aby se vaše přání plnila, musíte navázat a naladit kontakt se svým vnitřním dítětem a začít pociťovat uspokojení ze svých úspěchů.
 
Právě proto má takovou důležitost nalezení důvodů, které vám brání naplno se ze svých úspěchů radovat.
 
Podívejte se sami na sebe, na svůj život, na dnešní den i na uplynulý měsíc. Co všechno jste udělali, co všechno se stalo. Najděte to dobré, mějte ze sebe radost, pochvalte se a žijte v radosti. Uvidíte, jak se váš život mění a jak s každým dalším dnem v něm přibývá stále víc radosti a nadšení.

Komentáře

Přidat komentář