Kdo jste – slunce nebo černá díra?

Potkali jste někdy lidi, kteří jakoby září zevnitř? Je jedno, jak vypadají, jak jsou oblečení, jak mluví nebo co dělají. V jejich blízkosti cítíte klid, naplnění, jistotu a radost. Tito lidé vytvářejí kolem sebe takový zvláštní prostor, ve kterém se také cítíte dobře. Lidé – slunce.

Jejich protikladem jsou lidé, v jejichž společnosti cítíte, že Vám ubývá energie. Lidé – černé díry.

Jaký je mezi nimi rozdíl? Liší se tím, že ti první jsou kanálem pro energii života, a když ta energie přes ně proudí, dá se to porovnat se žárovkou, přes kterou teče elektrický proud. Ona svítí.

A ti druzí jsou jednotkami se zablokovanou životní energií. Proud neteče, žárovka nesvítí.

Tito lidé mohou být milí, mohou být stylově oblečení a říkat Vám ta nejkrásnější a správná slova, ale uvnitř Vás jakoby zní alarm – pozor, něco tady není v pořádku, chce se mi utéct.

V případě s energií máme jen vnitřní pocit, a nemůžeme logicky vysvětlit, co konkrétně je špatně. Děje se to, že na energetické úrovni cítíme tu černou díru, která z nás vysává život.

Pokud máte kolem sebe takové lidi, vězte, že nejsou špatní, ani to není o Vás, prostě mají zablokovaný energetický kanál. Měli by na to přijít a odblokovat ho.

Pokud jste to V y, ten člověk-černá díra, můžete to v sobě napravit. Je potřeba podívat se na to, co Vám bere a dává energii, odstranit vnitřní bloky, naučit se efektivně doplňovat energii a spustit cyklus jejího proudění.⠀

Přenastavíte tak svou energetickou podstatu a otevřete svůj kanál, který se bude časem víc a víc zvětšovat.

Komentáře

Přidat komentář