Máte rádi sami sebe? Test.

Nabízím vám projít si test známého psychologa Michaila Labkovského. Otázky jsou to jednoduché, musíte však na ně odpovídat naprosto upřímně a bez rozmýšlení.
 
Počítejte 1 bod za „vždycky“, 2 body za „někdy“ a 3 body za „nikdy“.
 
1. Líbí se mi, jak vypadám. 
2. Jsem si jist/a svými schopnostmi. 
3. Pokládám se za dobrého člověka. 
4. Nelituji chyb, které jsem udělal/a, jsou součástí mé zkušenosti.
5. Neumím závidět. 
6. S nikým se nesrovnávám. 
7. Pokládám se za laskavého člověka. 
8. Líbí se mi říkat, kolik mi je. 
9. Rád/a říkám, jaké mám zaměstnání. 
10. Je mi příjemné, když mi lidé skládají poklony.
 
Výsledky:
 
Do 12 bodů – Bezpodmínečná láska.
 
Fantastický výsledek, vypovídající o tom, že se umíte mít rádi bezpodmínečně. Přijímáte sami sebe takové, jací jste, nehledáte na sobě chyby, jste si jisti svojí jedinečností a neopakovatelností. Právě takoví lidé dokáží všechno: jsou to skvělí profesionálové, ti, kdo nakonec vždycky dosáhnout úspěchu (včetně finančního) a jsou to skvělí rodiče, kteří dokáží ve svých dětech rozvíjet lásku a sebejistotu. Jen tak dál!
 
13-20 bodů – Máte na čem pracovat.
 
Stejně jako většiny lidí, i vás se občas zmocní pochybnosti o vlastních schopnostech. Nicméně vcelku se snažíte naučit se mít rádi a přijímat sami sebe a snažíte se, abyste si tento tolik důležitý cit opravdu vštípili. Jste na správné cestě! Snažte se co nejčastěji naslouchat sami sobě a svým přáním a počítat s vlastním názorem.
 
21 a více – Máte problémy.
 
Bohužel se nemáte moc rádi. Možná tomu napomohlo nelehké dětství, kvůli kterému jste si zvykli srovnávat se s ostatními a neustále se „sebezdokonalovat“. Naštěstí samo vědomí toho, že mít se rád je možné a také potřebné, vám pomůže tuhle překážku překonat. Začněte hned říkat, co se vám líbí a co nelíbí a dělat to, co dělat chcete. Brzy se situace změní k lepšímu.

Komentáře

Přidat komentář