Vnitřní zdroj je klíčem ke všemu

Když se nám něco nedaří, první, čemu je třeba věnovat pozornost, jsou naše vnitřní zdroje. Když je člověk vnitřně vyčerpaný, mohou se všechny oblasti jeho života sesypat jako domek z karet.

Pokud nemáme vnitřní rovnováhu, jen těžko dáme do pořádku své finance, kariéru, vztah i zdraví. Harmonie se sebou samým, vnitřní zdroj energie, to je to, čím musí začínat jakákoli snaha o zlepšení života.

Váš vztah nebude harmonický, jestliže se necítíte dobře sami se sebou. Financí nebude přibývat, pokud vaše vnitřní já nebude připraveno je přijmout. Žádná dieta ani cvičení nepřinesou stoprocentní účinek, nebudete-li je absolvovat s radostí a láskou. A žádné místo na světě se vám nemůže stát domovem, jestliže chcete utéci sami před sebou.

Proto když se cítíte smutně a osaměle, musíte začít svým vnitřním zdrojem. Klid, harmonie a uspokojení v myšlenkách pak v důsledku zaplaví všechny oblasti vašeho života.

Jak se naplnit energií? Každý má svou metodu.

Prosté a snadno dostupné metody jsou sprcha, procházka, horký čaj, ovoce, jóga, spánek, možnost být v tichosti sami se sebou.

A pak jsou metody, které je třeba si někdy trochu naplánovat: sport, plavání, masáž, nákupy, návštěva kadeřníka, nějakého parku nebo zámku.

Komentáře

Přidat komentář