Vyberte si kartu 1-9 a zjistíte, co Vám brání žít šťastně

Ve své práci ráda používám metaforické karty. Je to projektivní psychologický nástroj. Samy o sobě jsou neutrální a každý v tom vidí to své.

Nabízím Vám, abyste si položili otázku: Co Vám brání žít šťastný a naplněný život? Poté si intuitivně vyberte odpověď od 1 do 9.

Poté se podívejte na svoji kartu zde.

Odpovědi ke kartám nejsou, každý v kartách uvidí obsah svého rozumu. Nicméně Vám nechám návod, jak rozklíčit jejich poselství.

Podívejte se na svou kartu a zeptejte se sami sebe – kde v jaké oblasti svého života pozoruji něco podobného? Jaké pocity vidím na této kartě, jak se cítím? Kdybych byl/a na této kartě, kde bych se nacházel/a? Co se na kartě děje a co mi to připomíná z mého života? Jak se bude situace rozvíjet dále?

Tady jsou otázky ke každé kartě, které byste si mohli položit a získat více odpovědi od svého podvědomí.

 1. Karta autority. Paní na kartě – jaká je? Dává nebo bere? Odsuzuje anebo podporuje? Připomíná Vám někoho z Vašeho života? Možná Vám připomíná nějakou část Vás? Co Vám chce říct? To, co Vám chce sdělit, je pravda, nebo to může být programem nebo převzatou cizí myšlenkou? Jak se cítíte, když ji vidíte? Co znamená figura uprostřed – o čem je ten artefakt? Co ještě vidíte na obrázku? Jaké myšlenky Vás napadají? Kdyby pro Vás měla vzkaz – o čem by ten vzkaz byl?
 2. Karta boje. Co Vám připomíná tento obraz? Je to někdo z Vašeho okolí anebo jste to Vy? Jste vůbec na obrázku? Obrázek nějakého boje – čeho s čím, koho s kým? Kdo by v tom podle Vás měl vyhrát a v čem? Co je potřeba k tomu, aby zvítězil?
 3. Karta rovnováhy. Materiální a duchovní, city a tvrdé kompetence, rovnováha mezi prací a životem, mezi prožitím života, procítěním ho a mediální stránkou. Jak to vypadá u Vás? Čeho potřebujete víc? Dalo by se tyto 2 stránky spojit dohromady? Jak by vypadalo toto spojení? Co je pro to potřeba? Jak se teď cítíte – spíš na levé nebo pravé straně anebo uprostřed? Kde byste chtěli být? Jak tam dojít?
 4. Karta projevu a volby. Postavit se proti ostatním, zvolit sebe, dovolit si něco, co není pro ostatní běžně dostupné. Jak jste na tom? Potřebujete toho víc? V jaké oblasti? Co je pro to potřeba? Dělat něco, v čem cítíte spojení se svou duší a podporu vesmíru. Jaká je to činnost? Co Vás dělá živými, co Vás dělá jedinečnými, vyvolenými? Kdo Vás musí vybrat? Anebo možná to nejste Vy na obrázku? Kdo je to? A kde jste na tomto obrázku? A kde chcete být? Co je potřeba proto, abyste byli tam, kde chcete být?
 5. Karta volby, pestrosti a autora života. Kde v životě se potýkáte s volbou? Co byste chtěli zvolit? Co Vám v tom brání? Je to karta, která nabízí velkou škálu možností vybarvení čehokoli – co byste chtěli ve svém životě vybarvit? Co je k tomu potřeba? Karta odkazuje na pozici autora – že můžete vytvořit cokoli Vás napadne. Přebíráte odpovědnost tvůrce? Co je potřeba proto, abyste si vrátili moc vytvářet svůj život podle sebe? Kdybyste si mohli vytvořit cokoli – co byste si vytvořili anebo vybrali nejdřív? Jak to můžete aplikovat do života?
 6. Karta rovnováhy a důvěry. Kde, v jaké oblasti potřebujete rovnováhu? Kde byste chtěli být v důvěře životu, jít podle pocitů a udržovat rovnováhu? Kde byste chtěli být v lehkosti, řídit se jen vnitřními pocity a nedívat se na vnější nápovědy? Kde, v jaké oblasti cítíte, že cesta je ve Vás a ta cesta je správná? Anebo možná kde, v jaké životní oblasti se cítíte tak, že jdete po lanu se zavřenýma očima a nevíte kam Vás zavede další krok? Kde byste měli konečně otevřít oči a uvidět realitu? Kde, v jaké oblasti se bojíte uvidět realitu a volíte pokračovat v nebezpečné cestě? Který z pohledů na tuto kartu Vám víc rezonuje – pohled důvěry anebo nutnost otevřít oči a uvidět realitu? Co s tím vším uděláte?
 7. Karta sebelásky, vnitřního stavu, láskyplného projevu navenek. O čem je pro Vás tento obrázek? Máte se soustředit na sebelásku a dopřát si to nejlepší? Naplnit sami sebe a vytvořit uvnitř naplněný stav? Anebo je to o láskyplném projevu navenek, možná nějaké seberealizaci, která je vyzařováním lásky v procesu? Kde, v jaké životní oblasti nutně potřebujete projevit stav zobrazený na obrázku? Co k tomu potřebujete a jaký bude Váš první a další krok?
 8. Karta osvobození. Kde, v jaké životní oblasti se nutně potřebujete osvobodit a cítíte, že ta klec už není Váš příběh? Váš příběh je o svobodě – v čem? Jaké rozhodnutí vede k Vaší svobodě? V jaké životní oblasti chcete anebo máte udělat toto rozhodnutí? Jak se budete cítit potom, až vyskočíte z klece? Co Vás teď drží v kleci? Je to objektivní věc anebo vymyšlený program? Může se jednat, jak o reálný krok, tak i o vnitřní rozhodnutí jednat nebo myslet jinak, dovolit si něco, co jste si dřív nedovolovali. Co to je? O čem je to o Vás? A jak bude vypadat Váš další příběh?
 9. Karta duality. Kde, v jaké oblasti pociťujete dualitu. Kde se zevnějšek liší od podstaty? V jaké oblasti vidíte přetvarování anebo možná máte sami sundat masku? V jaké oblasti by možná bylo potřeba přestat být hodným/ou pro ostatní a chtít vyhovět? Kde byste se chtěli projevit, ale bojíte se, jestli lidé přijmou Vaši reálnou tvař? Anebo kde, v jaké oblasti by bylo potřeba přestat být šedou myškou/kočkou a projevit svou zářivou podstatu? V jaké oblasti byste se chtěli projevit jako hvězda, a skrýváte se za šedou maskou? Nebo možná na obrázku je někdo, kdo se skrývá pod maskou a brání Vám v něčem? Kdo to je? Co s tím uděláte? Jaká bude Vaše cesta?

Věřím, že tyto otázky Vám pomohou rozklíčit poselství karet. Nicméně, pokud by se Vám nepodařilo zapracovat s tímto nástrojem – nic se neděje. Tento nástroj není pro všechny, a kdyby Vás nic nenapadlo, možná Vám nesedí metoda, karty anebo způsob práce s nimi. Vše je individuální a vše je naprosto v pořádku.

A bez ohledu na to, zda se Vám podařilo uvidět vlastní překážku v kartách anebo ne, nabízím další krásný nástroj, který ukáže, kde jsou schované klíče od Vašeho štěstí.

V členské sekci bezplatného kurzu „3 kroky k naplněnému životu“ je umístěn test životní rovnováhy, který Vám ukáže, které oblasti Vašeho života byste měli věnovat víc pozornosti a co Vás rychle a efektivně posune na vyšší životní úroveň,  když to opravíte.

Přidejte se zdarma ke kurzu „3 kroky k naplněnému životu“, projděte testem a napište mi do komentářů v členské sekci, čemu byste měli věnovat víc pozornosti.

Těším se na Vaše komentáře.

Mějte se krásně.

Komentáře
 1. Juliana Hajduková napsal:

  Karta č.2- v mojom živote stále s niečím bojujem, asi preto som si túto kartu vybrala… som v znemení Leva, tak to zviera mi je celkom blízke. Rada sa vyhrievam na slnku a som vodcovský typ….Viem, že musím vyhrať a to sa mi v živote darí, no niekedy mám pocit, že nevládzem a už nechcem bojovať, iba si jednoducho žiť svoj život a tešiť sa z neho. A to sa mi práve deje….som šťastná a žijem s vnímam svoje okolie pozitívne ako karta č.7.

Přidat komentář